IĞDIR İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

2014-2015 Eğitim Öğretim Yılı Kutlama Haftası

2014-2015 Eğitim öğretim yılı kutlama haftası tüm Türkiye’de olduğu gibi ilimizde de coşku ile kutlandı. Atatürk anıtına Milli Eğitim Müdürü Ahmet Gelal tarafından Milli Eğitim Müdürlüğünün çelenginin sunulması ile başladı.
2014-2015 Eğitim Öğretim Yılı Kutlama Haftası

Hüsnü Mustafa Özyeğin İlkokulunda kutlama töreni yapıldı törene Vali vekili Mevlüt Özmen Milli Eğitim bakanlığından kutlama haftası için gelen daire başkanı Hasan Hüseyin Kocakaya Milli Eğitim Müdürü Ahmet Gelal, Şube Müdürleri, Okul Müdürleri, Öğretmenler, veliler ve öğrenciler katıldı. Şiirler okundu, oyunlar oynandı konuşmalar yapıldı. Milli Eğitim Müdürü Ahmet Gelal yaptığı konuşmada “Beraber Yaşamayı, sevgiyi, dostluğu ve arkadaşlığı burada öğreniyoruz, öğrendiğimiz bilgiler yanında, oynadığımız oyunlar ve söylediğimiz şarkılarla hoşca vakit geçiyor ortak sevinçler paylaşıyoruz” dedi.

İlimiz Valisi, Daire Başkanı, Milli Eğitim Müdürü tarafından okula yeni başlayan öğrencilere karanfiller dağıtıldı.

            Merkezde okullar ziyaret edildi. Kurtuluş İlkokulu öğretmenleri ile sohbet eden daire başkanı Hasan Hüseyin Kocakaya “bakanlık olarak bizlerin bu anlamlı ve coşkulu günümüzden sizlerle olmak Sayın Bakanımızın selamını iletmek ve bu gününüzü paylaşmak için geldik.” dedi. Kutlama tüm okullarda hafta boyu sürecek.

fotofotofotofotofotofoto


İrfan Caddesi Merkez IĞDIR - 0476 280 76 00

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.