IĞDIR İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

“BANA AB’Yİ ANLAT”PROJESİ ÖĞRENCİ VE DANIŞMAN ÖĞRETMENLERE TEŞEKKÜR BELGESİ

 “BANA AB’Yİ ANLAT”PROJESİ ÖĞRENCİ VE DANIŞMAN ÖĞRETMENLERE TEŞEKKÜR BELGESİ                 Iğdır    İl Milli Eğitim Müdürü Mesut Murat Aydoğu, tarafından “Öğrenciler AB’yi Öğreniyor” projesi kapsamında 2016 yılında “Bana AB’yi Anlat” Bilgi, Resim, Kısa Öykü, Slogan Yarışmasında İl geneli dereceye giren öğrencilere ve danışman öğretmenlerine ‘Teşekkür belgeleri’ni düzenlenen törenle verdi.
 “BANA AB’Yİ ANLAT”PROJESİ ÖĞRENCİ VE DANIŞMAN ÖĞRETMENLERE TEŞEKKÜR BELGESİ

 “BANA AB’Yİ ANLAT”PROJESİ ÖĞRENCİ VE DANIŞMAN ÖĞRETMENLERE TEŞEKKÜR BELGESİ

                Iğdır    İl Milli Eğitim Müdürü Mesut Murat Aydoğu, tarafından “Öğrenciler AB’yi Öğreniyor” projesi kapsamında 2016 yılında “Bana AB’yi Anlat” Bilgi, Resim, Kısa Öykü, Slogan Yarışmasında İl geneli dereceye giren öğrencilere ve danışman öğretmenlerine ‘Teşekkür belgeleri’ni düzenlenen törenle verdi.

                   İl Milli Eğitim Müdürlüğü’nde düzenlenen ödül törenine, İl Milli Eğitim Müdürü  Mesut Murat Aydoğdu, Şube Müdürü Cabbar Turan, ve ödül almaya hak kazanan öğrenciler ile danışman öğretmenleri katıldı.

              Şehit Er Erkan Akdeniz Ortaokulu’ndan Slogan kategorisinde birinci olan Ayşe  Özdemir adına danışman öğretmeni Erşan Çakmak, Tacirli Ortaokulu’ndan Resim kategorisinden il ve Türkiye birincisi olan Salime Çiçek adına danışman öğretmeni İbrahim Gündem, Haydar Aliyev Fen Lisesi’nden Kısa öykü kategorisinden Zeynep Sevim Çetinkaya ve danışman öğretmeni Zafer Doğan Milli Eğitim Müdürü Mesut Murat Aydoğdu’dan ‘Teşekkür belgeleri’ni aldılar.

                Dereceye giren öğrencilere  ve danışman öğretmenlere bakanlıktan gelen ‘Teşekkür Belgeleri’nin verildiği törende konuşma yapan İl Milli Eğitim Müdürüz Mesut Murat Aydoğdu,“Öğrencilerimizin başarıları çok sevindirici, öğrencilerimizi ve danışmanlık yapan öğretmenlerimizi canı gönülden kutluyorum. Bizim için bu başarının anlamı çok büyük, hepimizi motive etti. Ben çocuklarımızın başarılarının devamını diliyorum’ dedi.

                Tören, öğrencilerin ve öğretmenlerin İl Milli Eğitim Müdürü Mesut Murat Aydoğdu, şube Müdürü Cabbar Turan ile hatıra fotoğrafı çektirmesi ile son buldu.

13-06-201713-06-201713-06-201713-06-201713-06-201713-06-201713-06-2017

Emek Mah. Bahçeli cad. No 3 - 0476 280 76 00

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.