IĞDIR İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Bilim ve Sanat Merkezi “Sıfır Atık” Projesi “Çevre Beratı Ödülü” Kazandı.

                                Bilim ve Sanat Merkezi “Sıfır Atık” Projesi “Çevre Beratı Ödülü” Kazandı.                   Milli Eğitim Bakanlığı’nın Çevre ve Şehircilik Bakanlığı ile birlikte yürüttüğü ‘Sıfır Atık’ projesi kapsamında, ülke geneli 40 okulun kazandığı Çevre Beratı ödülüne Iğdır’da Bilim  ve Sanat merkezi layık görüldü.      
           Bilim ve Sanat Merkezi “Sıfır Atık” Projesi “Çevre Beratı Ödülü” Kazandı.

                                    Bilim ve Sanat Merkezi “Sıfır Atık” Projesi “Çevre Beratı Ödülü” Kazandı.

                  Milli Eğitim Bakanlığı’nın Çevre ve Şehircilik Bakanlığı ile birlikte yürüttüğü ‘Sıfır Atık’ projesi kapsamında, ülke geneli 40 okulun kazandığı Çevre Beratı ödülüne Iğdır’da Bilim  ve Sanat merkezi layık görüldü.

                  Ankara Mamak Mimar Sinan Güzel Sanatlar Anadolu Lisesinde düzenlenen törene İl Milli Eğitim Müdürümüz Hakan Gönen ve Müdürlüğümüz İşyeri Sağlık Güvenlik Birimi İl Koordinatörü Mustafa Sercan Ünal katılarak “Çevre Beratı Ödülü”nü teslim aldı.

              Ödül töreni sonrasında ödül alan okulların öğrencilerinin hazırlamış olduğu çalışmalar sergilendi.

                İl Milli Eğitim Müdürümüz Hakan Gönen,”Bilim ve Sanat Merkezi idareci, öğretmen ve öğrencilerini kutluyorum. “Sıfır Atık” projesine gösterdikleri ilgi ilimize ödül kazandırmıştır. Aynı duyarlılığı diğer okullarımızdan da bekliyorum.”dedi.

06-05-201906-05-2019

Emek Mah. Bahçeli cad. No 3 - 0476 280 76 00

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.