IĞDIR İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

BİZ ANADOLUYUZ PROJESİ KAPSAMINDA 79 ÖĞRENCİMİZ BOLU´YA UĞURLANDI

BİZ ANADOLUYUZ PROJESİ KAPSAMINDA 79 ÖĞRENCİMİZ BOLU´YA UĞURLANDI                   İçişleri Bakanlığı tarafından düzenlenen “Biz Anadoluyuz Projesi” kapsamında; ilimizde eğitim gören 79 öğrenci; 8 rehber görevli eşliğinde Iğdır Şehit Bülent Aydın Havalimanından Bolu´ya uğurlandı.                  
BİZ ANADOLUYUZ PROJESİ KAPSAMINDA 79 ÖĞRENCİMİZ BOLU´YA UĞURLANDI

BİZ ANADOLUYUZ PROJESİ KAPSAMINDA 79 ÖĞRENCİMİZ BOLU´YA UĞURLANDI

                  İçişleri Bakanlığı tarafından düzenlenen “Biz Anadoluyuz Projesi” kapsamında; ilimizde eğitim gören 79 öğrenci; 8 rehber görevli eşliğinde Iğdır Şehit Bülent Aydın Havalimanından Bolu´ya uğurlandı.
                   Valimiz Sayın Enver Ünlü, eşi Sema Ünlü hanımefendi ile birlikte uğurlamaya katıldı.
              Havalimanında öğrencilerle bir müddet sohbet eden Valimiz, hafta sonu tatillerini çok iyi geçirmeleri tavsiyesinde bulundu. Şehrin tarihi mekanlarını gezip görmelerini isteyen Valimiz Sayın Ünlü, "Biz Anadolu´yuz projesiyle öğrencilerimize farklı şehirlerimize ait tarihi, turistik ve doğa güzelliklerini sunma imkanı sağlayarak, bireyler arasında bir gönül köprüsü oluşturmayı hedeflemekteyiz" dedi.

 

              Uğurlama programında konuşan il Milli Eğitim Müdürü M.Murat  Aydoğdu’da” Bugün başlayan yolculuklarının sevgili çocuklarımız için kazasız belasız keyifli ve güzel anılarla dolu olup inşallah sağlıklı tamamlamalarını diliyorum. Kendilerinin her birinin bizim için bir değer olduğunu bu ülkenin birlik ve beraberliğinin kardeşlik ruhunun temeli olduklarını özelliklede belirtiyor teşekkür ediyorum.” dedi. 

28-11-201728-11-201728-11-201728-11-201728-11-2017

Emek Mah. Bahçeli cad. No 3 - 0476 280 76 00

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.