IĞDIR İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Iğdır “Eğitim ve Öğretimde Yenilikçilik Ödüllünü” aldı.

Iğdır “Eğitim ve Öğretimde Yenilikçilik Ödüllünü” aldı.              Erzurum’da Milli eğitim Bakanlığı tarafından yapılan eğitim ve öğretimde yenilikçilik ödülleri bölgesel töreni düzenlendi.
Iğdır “Eğitim ve Öğretimde Yenilikçilik Ödüllünü” aldı.

Iğdır “Eğitim ve Öğretimde Yenilikçilik Ödüllünü” aldı.

             Erzurum’da Milli eğitim Bakanlığı tarafından yapılan eğitim ve öğretimde yenilikçilik ödülleri bölgesel töreni düzenlendi.
                  Milli Eğitim Bakanlığı Strateji Geliştirme Daire Başkanlığı tarafından yürütülen yenilikçi uygulamaların eğitim sistemine kazandırılması, öğrencilere daha iyi eğitim ve öğretim imkanlarının sunulması amacıyla başarılı çalışmalara verilen "Eğitim ve Öğretimde Yenilikçilik Ödülleri" bölgesel töreni Erzurum’da düzenlendi.

            Erzincan, Erzurum ve Iğdır illerinden başvuru yapan öğretmenler 5 ayrı kategoride 7 proje ile bölgesel ödül töreninde ödül almaya hak kazandı.                                                                   Milli Eğitim Bakanlığı´nın yürüttüğü Eğitim ve Öğretimde Yenilikçilik Ödülleri sahipleri belli oldu. Iğdır’dan 1 proje layık görüldü.

             Erzurum Lisesi Konferans Salonunda yapılan törene Erzurum Valisi Sayın Seyfettin Azizoğlu, Milli Eğitim Bakanlığı Merkez Atama Daire Başkanı Fethi Fahri Kaya, Erzurum İl Milli Eğitim Müdürü Ercan Yıldız, Iğdır İl Milli Eğitim Müdürü Hakan Cırıt, İl Milli Eğitim Müdür Yardımcıları, İlçe Milli Eğitim Müdürleri, Okul Müdürleri, Öğretmenler ve davetliler katıldı.

        Törende konuşan Iğdır İl Milli Eğitim Müdürü Hakan Cırıt, "Yenilikçi uygulamaların eğitim sistemimize kazandıracağı öğrenci ve öğretmenlerimize daha iyi bir eğitim ve öğretim imkanları sağlamaktır. Dinamik bir nüfusa sahip olan Türkiye´nin 2023 vizyonu hedefi ile küresel bazda çok önemlidir. Eğitim faaliyetleri başta olmak üzere her alanda kendimizi geliştireceğiz. Değerli bir organizasyonda başarılı okullarımızın, yenilikte öncü öğretmenlerimizin, kurumlarımızın, öğrencilerimizin olduğunu görmek geleceğimiz ve ülkemiz adına beni son derece mutlu ediyor." dedi.

                  Milli Eğitim Bakanlığı Merkez Atama Daire Başkanı Fethi Fahri Kaya’ın, Konuşmasının ardından ödül almaya hak kazananlara protokol tarafından ödülleri verildi.

01-12-201601-12-201601-12-201601-12-201601-12-2016

 

 02-12-201602-12-201602-12-2016

Emek Mah. Bahçeli cad. No 3 - 0476 280 76 00

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.