IĞDIR İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

IĞDIR İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ ORGANİZASYONU İLE HAZIRLANAN “ROBOTİK VE KODLAMA EĞİTİCİ EĞİTİMİ BAŞLADI.

                                    IĞDIR İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ ORGANİZASYONU İLE HAZIRLANAN “ROBOTİK VE KODLAMA EĞİTİCİ EĞİTİMİ BAŞLADI.                            Serhat Kalkınma Ajansı tarafından desteklenen Iğdır Milli Eğitim Müdürlüğü Strateji Geliştirme Şubesi ( Ar-Ge ) tarafından yürütülen Serhat Kalkınma Ajansı Teknik Destek Programları Proje Eğitimi” (TRA2/18/TD/0037) Robotik ve Kodlama Eğitici Eğitimi başladı.   
    IĞDIR İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ ORGANİZASYONU İLE HAZIRLANAN “ROBOTİK VE KODLAMA EĞİTİCİ EĞİTİMİ BAŞLADI.

                                    IĞDIR İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ ORGANİZASYONU İLE HAZIRLANAN “ROBOTİK VE KODLAMA EĞİTİCİ EĞİTİMİ BAŞLADI.

                           Serhat Kalkınma Ajansı tarafından desteklenen Iğdır Milli Eğitim Müdürlüğü Strateji Geliştirme Şubesi ( Ar-Ge ) tarafından yürütülen Serhat Kalkınma Ajansı Teknik Destek Programları Proje Eğitimi” (TRA2/18/TD/0037) Robotik ve Kodlama Eğitici Eğitimi başladı.

             Iğdır Milli Eğitim Müdürlüğü Arge birimi proje yürütücüsü Naciye Parlar,”    Serhat Kalkınma Ajansı Tarafından Desteklenen ´´ Robotik ve Kodlama Eğitici Eğitimi İl Milli Eğitim Müdürlüğü koordinatörlüğünde yürütülüyor. Iğdır Üniversitesi, Sanayi ve Teknoloji İl Müdürlüğü ve Gençlik ve Spor İl Müdürlüğünün Ortak yürüttüğü proje eğitimidir. Eğitimi Proked Akademi Proje Org. Eğt. Dan. tarafından Dr . Halil Kayaduman ( Iğdır Üniversitesi ) Dr.Arif Cem Topuz ( Ardahan Üniversitesi ) tarafından  5  gün günlük 6 saat toplamda 30 saat “Robotik ve Kodlama Eğitimi “ yapılacaktır. Eğitimin tamamı Iğdır Üniversitesi Şehit Bülent Yurtseven Kampüsü Mühendislik Fakültesi 3.kat bilgisayar laboratuarında yapılmaktadır. Emeği Geçen Iğdır Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Mehmet Hakkı Alma’ya ,Mühendislik Fakültesi Dekanı Prof.Dr. Ömer Gündoğdu’ya ,Sanayi ve Teknoloji İl Müdürü Mehmet Kanyar Müdürümüze İl Milli Eğitim Strateji Geliştirme Şube müdürümüz Adnan Ok ‘a ,Eğitimcilerimize Özellikle de Dr . Halil Kayadumana ve emeği geçen herkese teşekkür ederim.”dedi

27-12-201827-12-201827-12-201827-12-2018

Emek Mah. Bahçeli cad. No 3 - 0476 280 76 00

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.