IĞDIR İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Iğdır Milli Eğitim Müdürü Tuzluca İmam Hatip Lisesini gezdi

Iğdır Milli Eğitim Müdürü Tuzluca İmam Hatip Lisesini gezdi                   Iğdır Milli Eğitim Müdürü Hakan Cırıt, Tuzluca ilçesinde yeni açılan  Kut’ül Amare Anadolu İmam Hatip Lisesini gezerek  eksiklikleri yerinde gördü.              
Iğdır Milli Eğitim Müdürü Tuzluca İmam Hatip Lisesini gezdi

Iğdır Milli Eğitim Müdürü Tuzluca İmam Hatip Lisesini gezdi

                  Iğdır Milli Eğitim Müdürü Hakan Cırıt, Tuzluca ilçesinde yeni açılan  Kut’ül Amare Anadolu İmam Hatip Lisesini gezerek  eksiklikleri yerinde gördü.

                Cırıt, idareci, öğretmen ve öğrencilerle görüş alış verişinde bulundu. sınıfları gezerek öğrencilerle sohbet etti.

                    Hakan Cırıt ve Şube müdürü Hüseyin Kıran, okulda incelemelerde bulunarak okul idarecileri ve öğretmenlerle görüştü, okulun fiziki yapısı ve eğitim öğretim çalışmaları hakkında bilgi aldı.

                     Öğrencilere başarılı bir dönem geçirmeleri dilek ve temennilerinde bulunan Cırıt, Mezun olduğunuzda bu alanda başarılı ve verimli olabilmeniz için şimdiden kendinizi iyi yetiştirin özellikle Kur’an-ı Kerim ve Mesleki Arapça derslerini iyi öğrenin. Vatanınıza, bayrağınıza, milletinize layık öğrenciler olarak yetişin sizler geleceğin aydınları olacaksınız.Dinimizi hurafelerden cemaatlerden arındırarak gerçek İslamiyet’i sizler anlatacaksınız”dedi.

Cırıt, daha sonra öğrencilerle  birlikte okulun yemekhanesindeyemek yediler.Öğrenciler de Milli Eğitim Müdürünün kendileriyle yemek yemesinden dolayı memnun olduklarını belirtitler.

08-12-201608-12-201608-12-201608-12-201608-12-201608-12-2016

Emek Mah. Bahçeli cad. No 3 - 0476 280 76 00

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.