IĞDIR İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

IĞDIR VALİSİ ENVER ÜNLÜ OKUL İNŞAATLARINDA İNCELEMEDE BULUNDU

IĞDIR VALİSİ ENVER ÜNLÜ OKUL İNŞAATLARINDA  İNCELEMEDE BULUNDU                Iğdır Valisi Enver Ünlü,İl merkezinde  yapımı devam eden okul inşatlarını gezerek Milli Eğitim Müdürü Mesut  Murat Aydoğdu, İl Özel İdare Genel Sekreteri Ferhat Akkuş, Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Kamil Arslan  dan bilgi aldı.
IĞDIR VALİSİ ENVER ÜNLÜ OKUL İNŞAATLARINDA  İNCELEMEDE BULUNDU

IĞDIR VALİSİ ENVER ÜNLÜ OKUL İNŞAATLARINDA  İNCELEMEDE BULUNDU

               Iğdır Valisi Enver Ünlü,İl merkezinde  yapımı devam eden okul inşatlarını gezerek Milli Eğitim Müdürü Mesut Murat Aydoğdu, İl Özel İdare Genel Sekreteri Ferhat Akkuş, Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Kamil Arslan  dan bilgi aldı.

               Vali Enver  Ünlü Milli Eğitim Müdürü Mesut Murat Aydoğdu, İl Özel İdare Genel Sekreteri Ferhat Akkuş, Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Kamil Arslan ve beraberindekiler devlet yatırımı olan 24 Derslik Ortaokul İnşaatı ile 24 Derslik Anadolu Lisesi inşaatlarını inceledi. Vali Ünlü, okul alanını inceleyerek, inşaatın son durumu ile ilgili bilgi alarak inşaatların hızlandırılmasını istedi.

 

                   Vali Ünlü ve beraberindekiler, Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği tarafından yaptırılan 24 Derslik TOBB Endüstri Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi inşaatını gezdi. Okul inşaatının 2018 yılında tamamlanması beklendiği belirtildi.

04-08-201704-08-201704-08-201704-08-2017

Emek Mah. Bahçeli cad. No 3 - 0476 280 76 00

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.