IĞDIR İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İl Zümre Başkanları sene sonu toplantısını gerçekleştirdi.

İl Zümre Başkanları sene sonu toplantısını gerçekleştirdi.   2016-2017 Eğitim Öğretim yılı sene sonu İl Zümre Başkanları toplantısı 16 Haziran Cuma günü Haydar Aliyev Fen Lisesi’nde yapıldı. Toplantıya İl Milli Eğitim Şube Müdürü Yakup Alhan başkanlık etti.  
İl Zümre Başkanları sene sonu toplantısını gerçekleştirdi.

İl Zümre Başkanları sene sonu toplantısını gerçekleştirdi.

 

2016-2017 Eğitim Öğretim yılı sene sonu İl Zümre Başkanları toplantısı 16 Haziran Cuma günü Haydar Aliyev Fen Lisesi’nde yapıldı. Toplantıya İl Milli Eğitim Şube Müdürü Yakup Alhan başkanlık etti.

 

Iğdır merkez ve üç ilçede bulunan ilçe zümre başkanlarının katıldığı toplantıda konuşan Şube Müdürü Yakup Alhan; “İlimiz geneli yoğun bir eğitim öğretim yılı geçirdik. Bütün çabamız çocuklarımıza daha iyi bir eğitim vermek, onları geleceğe iyi hazırlamaktır. Bugün burada ilimizin eğitim-öğretim faaliyetlerinin genel değerlendirmesini yapacağız. Sonrada branşlar bazında değerlendirmelere geçilecektir. Siz değerli meslektaşlarıma ve yıl boyunca İl Zümre Başkanlığını yürüten Burak Eşkin öğretmenimize bu yoğun tempoya uyarak gösterdiğiniz gayretlerden dolayı teşekkür ediyorum.” Dedi. Daha sonra İlimizdeki çeşitli branşlardan zümre başkanlarının buluştuğu toplantıda eğitim alanında yaşanan sorunlar üzerinde durulurken gelecek yılda ilimizi eğitim alanında daha yüksek bir seviyeye getirmek ve başarıyı arttırmak için yapılması gerekenler tartışıldı. Toplantı ilimizin eğitim kalitesinin arttırılması, daha verimli bir eğitim ortamının oluşturulması temennileri ile son buldu.

20-06-201720-06-2017

Emek Mah. Bahçeli cad. No 3 - 0476 280 76 00

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.