IĞDIR İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İlimizde Karne Dağıtım Töreni Yapıldı.

İlimizde karne dağıtım töreni; Vali Yardımcısı Muhlis ARSLAN, İl Milli Eğitim Müdürümüz Hakan CIRIT ve Şube Müdürlerimizin de katılımıyla İlimiz Merkez Hüsnü M. Özyeğin İlkokulu ve Evci İlkokulu’nda yapıldı. 
İlimizde Karne Dağıtım Töreni Yapıldı.

             İlimizde karne dağıtım töreni; Vali Yardımcısı Muhlis ARSLAN, İl Milli Eğitim Müdürümüz Hakan CIRIT ve Şube Müdürlerimizin de katılımıyla İlimiz Merkez Hüsnü M. Özyeğin İlkokulu ve Evci İlkokulu’nda yapıldı. Törende öğrenci ve velilere hitaben bir konuşma yapan Milli Eğitim Müdürü Hakan CIRIT, “Karne, sadece öğrenciye ait değildir. Ailelerinde çocuklarına, onların derslerine ve okula bakışını da gösterir. Sadece karnedeki kötü notları değerlendirmeyin. Çocuğunuzun diğer olumlu özelliklerini de görmesini engellersiniz. Mutlaka herkesin iyi olduğu bir alan vardır. Bu alanı öne çıkarması, siz Değerli Annelerin ve Babaların yardımı ve desteğiyle olur.” dedi. Karne dağıtım törenine geçilerek öğrencilere karneleri verildi.

 

Emek Mah. Bahçeli cad. No 3 - 0476 280 76 00

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.