IĞDIR İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İMKB ANADOLU LİSESİ BAŞARININ ADRESİ OLDU

İMKB ANADOLU LİSESİ BAŞARININ ADRESİ OLDU                     “Özellikle Kız Çocuklarının Okula Devam Oranlarının Arttırılması  Projesi” kapsamında Türkiye genelinde yapılan yarışmada Iğdır İMKB Anadolu lisesi Logo/Slogan kategorisinde Iğdır il birincisi oldu.
İMKB ANADOLU LİSESİ BAŞARININ ADRESİ OLDU

İMKB ANADOLU LİSESİ BAŞARININ ADRESİ OLDU

 

                    “Özellikle Kız Çocuklarının Okula Devam Oranlarının Arttırılması  Projesi” kapsamında Türkiye genelinde yapılan yarışmada Iğdır İMKB

Anadolu lisesi Logo/Slogan kategorisinde Iğdır il birincisi oldu.

               Yarışmaya “Küçük Adımlarla Kocaman Dünyalara” sloganı ve tasarlanan resimle katılan İMKB A.L. bir birincilik daha aldı. Öğrencimiz ve öğretmenimiz bu başarı karşısında 31.05.2016-03.06.2016 tarihleri arasında gerçekleştirilen İstanbul gezisi ile ödüllendirildi.

                 Okul Müdürü Yılbay GÜNGÖR, “İMKB ailesi olarak başarılı bir yıl geçirdik ve bu başarılarımızı defalarca Iğdır birinciliği alarak taçlandırdığımızı düşünüyorum. Bizim misyonumuz ve visyonumuz gereği her alanda başarılarımızı devam ettireceğimizi biliyorum. Emeği geçen öğretmenimiz Ahmet KALIN’a ve öğrencimiz Betül AKGÜN’e teşekkür ediyorum, başarılarının devamını diliyorum.” dedi.

                Milli Eğitim Müdürü Hakan Cırıt´te 2015-2016  öğretim yılında ilimize bir biri adına  ödüller geliyor.Başarılı olan  ödül alan okul ve öğrenciği kutlarım"şeklinde konuştu.

02-06-201602-06-2016

Emek Mah. Bahçeli cad. No 3 - 0476 280 76 00

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.