IĞDIR İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

MİLLETVEKİLİ NURETTİN ARAS MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜNÜ ZİYARET ETTİ

MİLLETVEKİLİ NURETTİN ARAS MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜNÜ ZİYARET ETTİ               Ak Parti Milletvekili Nurettin Aras Milli Eğitim Müdürlüğünü ziyaret ederek çalışmalar hakkında bilgi aldı.        
MİLLETVEKİLİ NURETTİN ARAS MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜNÜ ZİYARET ETTİ

MİLLETVEKİLİ NURETTİN ARAS MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜNÜ ZİYARET ETTİ

              Ak Parti Milletvekili Nurettin Aras Milli Eğitim Müdürlüğünü ziyaret ederek çalışmalar hakkında bilgi aldı.

            İl Milli Eğitim Müdürü Hakan Cırıt ,tarafından kapıda karşılanan Milletvekili Nurettin Aras daha sonra toplantı salonunda Milli eğitim Müdür yardımcıları ve şube müdürleri ile bir araya geldi.

                            İl Milli Eğitim Müdürü Hakan Cırıt, Milletvekili Nurettin Aras’a birfing vererek yapılan çalışmalar yatırımlar ve biten, devam eden okul, yurt inşaatları hakkında bilgi vererek bütün çalışmalarımız sizlerinde desteği ile Iğdır’da eğitimin kalitesini daha yükseklere çıkarmaktır. Şu anda derslik sıkıntımız yoktur. Bazı okullarımızda sınıf mevcudu 20 çıvarındadır. Sayın Milletvekilimiz ziyaretiniz bizleri gururlandırdı. Özellikle müdürlük çalışmalarımızda bizlere verdiği destekten dolayı teşekkür ediyoruz”dedi.

            Ak Parti Milletvekili Nurettin Aras’ta, kendisinin yıllarca Milli Eğitim Müdürlüğü yaptığını belirterek, en büyük yatırım eğitime yapılan yatırımdır. Iğdır bu konuda büyük ilerleme kaydetmiştir. Geleceğimiz olan çocuklarımızı en iyi şekilde yetişmesini sağlayan sizlere ve öğretmenlerimize teşekkür ediyorum”dedi.

            Daha sonra bir soru üzerine Yeni Cumhurbaşkanlığı sistemi hakkında bilgi veren Ak Parti Milletvekili Nurettin Aras, şunları söyledi:” özellikle İstikrar ve huzur ortamının güçlenmesi gerekli ve Bununda bugünü hükümetimiz sağlamıştır. Sayın Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan ve Başbakan Binali Yıldırım öncülüğünde 15 Temmuz Darbe Girişiminden bu yana terör örgütleri ile sürdürülen mücadelenin takdire şayan bir biçimde ilerliyor.  Yapılacak referandumda Anayasa değişikliğine verilecek “Evet” oyları özellikle terör örgütleri ile mücadelede yöneticilere destek anlamı taşıyacak. “Bugün ülkemiz hem iç hem dış düşmanlarla amansız bir mücadele sürdürüyor. Dünyanın en büyük terör örgütleri ile yapılan mücadelede çok şükür şanlı güvenlik güçlerimiz polisiyle askeriyle dosta güven düşmana korku salmaktadır. Bu süreçte Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın Başbakanımız Binali Yıldırım’ın ve bakanlarımızın kararlı duruşları takdire şayandır. Allah’ın izni ile terörün kökünü  bu topraklardan kazıyacağız.. Önümüzde bulunan referandumda aziz milletimiz bu mücadelenin kuvvetli bir biçimde sürmesi ve tıkanmış sistemin önünü başkanlık sistemi yani yeni Cumhurbaşkanlığı sistemi ile açacaktır. Iğdır’ın bu noktada nerede durduğu çok önemli olduğu gibi aynı zamanda bellidir. Çünkü Iğdır halkı, Türk’ü ve Kürdü ile hep bayrağının, vatanının yanında olmuştur. Bunun için  Referandumda kullanılacak oylar çok  önemlidir.”

 

            Aras, daha sonra Milli Eğitim Müdürlüğü de ki odaları gezerek personelle sohbet edip hal hatırlarını sordu.Milli Eğitim Müdürü Hakan Cırıt, ziyaret anısına Milletvekili Nurettin Aras´a plaket verdi.

29-03-201729-03-201729-03-201729-03-201729-03-201729-03-201729-03-201729-03-201729-03-201729-03-201729-03-2017

İrfan Caddesi Merkez IĞDIR - 0476 280 76 00

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.