IĞDIR İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜ ERCAN BUDANUR , MTSK SINAV ALANINDA İNCELEMELERDE BULUNDU

MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜ ERCAN BUDANUR ,  MTSK SINAV ALANINDA İNCELEMELERDE BULUNDU                   Iğdır’da  MTSK Motorlu Taşıt Sürücü Sınavından (Yazılı sınav)   70 puan üzerinde puan alan sürücü adayları için 27 Ekim cumartesi günü direksiyon sınavı yapıldı.        İl Milli Eğitim Müdürü Ercan Budanur, sınavın sağlıklı yapılması adına incelemelerde bulundu.  
MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜ ERCAN BUDANUR ,  MTSK SINAV ALANINDA İNCELEMELERDE BULUNDU

MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜ ERCAN BUDANUR ,  MTSK SINAV ALANINDA İNCELEMELERDE BULUNDU

 

                Iğdır’da  MTSK Motorlu Taşıt Sürücü Sınavından (Yazılı sınav)   70 puan üzerinde puan alan sürücü adayları için 27 Ekim cumartesi günü direksiyon sınavı yapıldı.

 

     İl Milli Eğitim Müdürü Ercan Budanur, sınavın sağlıklı yapılması adına incelemelerde bulundu.

 

            Sınav yapacak görevliler ve adaylar sabahın erken saatlerinde, ehliyet kursları direksiyon sınav alaninda yerlerini alırken,  saat: 06.30 itibariyle sınavları gerçekleştirecek, öğretmenlerle  Şube Müdürü Sedat Bilir, başkanlığında toplantı yapıldı.

 

          3 yıldır görevini başarıyla sürdüren   Sedat Bilir,  sınav yapacak görevlilere direksiyon sınavının sağlıklı bir şekilde yapılması adına sınav yapılacak güzergah ve sınavda dikkat edilecek kurallar konusunda bilgi verdi. Sınav yapacak başkan ve üyeler, sınava girecek sürücü adaylarının isimlerinin olduğu tabletleri  teslim aldılar. Saat: 7.40  itibariyle sınav başladı, her aday için 35 dakika uygulama sınavı yapIldI.

 

              Sınavın  başlamasıyla birlikte sınav yerine gelen İl Milli Eğitim Müdürü Ercan Budanur, şube müdürleri ve çalışma arkadaşlarıyla birlikte sınavın iş ve işleyişlerini denetledi.Ercan Budanur, görevlilere ve kursiyerlere  kurallara uymaları gerektiğini hakkeden kişinin kazanması konusunda hassas olmalarının gerektiğini. söyledi.

 

                 Kursiyerlerin en çok park etmede hata yaptıkları ve elendikleri görüldü.

27-10-201827-10-201827-10-201827-10-201827-10-2018

Emek Mah. Bahçeli cad. No 3 - 0476 280 76 00

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.