IĞDIR İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜ MÜDÜRLÜK ÇALIŞANLARI İLE TOPLANTI YAPTI

MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜ MÜDÜRLÜK ÇALIŞANLARI İLE TOPLANTI YAPTI                Iğdır  İl Milli Eğitim Müdürü Hakan Cırıt, İl Milli Eğitim Müdürlüğü´nde çalışan personel ile  istişare ve değerlendirme toplantısı yaptı.   
MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜ MÜDÜRLÜK ÇALIŞANLARI İLE TOPLANTI YAPTI

MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜ MÜDÜRLÜK ÇALIŞANLARI İLE TOPLANTI YAPTI

               Iğdır  İl Milli Eğitim Müdürü Hakan Cırıt, İl Milli Eğitim Müdürlüğü´nde çalışan personel ile  istişare ve değerlendirme toplantısı yaptı.

                      Ziya Gökalp Ortaokulu  Toplantı Salonu´nda geçekleşen toplantıya, İl Milli Eğitim Müdürlüğü´nde çalışan şef, memur ve yardımcı hizmetler personeli katıldı.

             Yapılan toplantıda, İl Müdürü Hakan Cırıt, daire müdürleri, şef, memur ve yardımcı hizmetlerde bulunan personeller ile birlikte uyum içerisinde, kardeşçe ve bir ekip ruhu ile çalışacaklarını belirtti. Personelden beklentilerini ifade eden Cırıt, çalışanların istek ve problemlerini de dinledi, isteklerin karşılanacağını ve problemlerin giderileceğini belirtti.

                Cırıt,”Görevinizi tam olarak yapın, iş için gelen herkesi güler yüzle karşılayın odanızdan memnun ayrılsınlar.”dedi.

 

                Toplantıya Müdür yardımcısı Murat Aydoğdu, Şube müdürleri   Cabbar Turan,Süleyman Akkuş,Süleyman Güneş,Adnan Ok,Yakup Alhan,Hüseyin Kıran, katıldılar.

24-08-201624-08-201624-08-201624-08-201624-08-201624-08-2016

Emek Mah. Bahçeli cad. No 3 - 0476 280 76 00

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.