IĞDIR İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜ TUZLUCA İLÇESİNDE OKULLARI ZİYARET ETTİ

MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜ TUZLUCA İLÇESİNDE OKULLARI ZİYARET ETTİ     Iğdır  İl Milli Eğitim Müdürü Hakan Cırıt, Tuzluca ilçesinde bazı okulları ziyaret etti.             Tuzluca ilçesine bağlı Kamışlı köyü ilkokulunu şube müdürü Hüseyin Kıran ile  ziyaret eden Hakan Cırıt,Öğrenci ve öğretmenlerle sohbet etti.         
MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜ TUZLUCA İLÇESİNDE OKULLARI ZİYARET ETTİ

MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜ TUZLUCA İLÇESİNDE OKULLARI ZİYARET ETTİ

    Iğdır  İl Milli Eğitim Müdürü Hakan Cırıt, Tuzluca ilçesinde bazı okulları ziyaret etti.
            Tuzluca ilçesine bağlı Kamışlı köyü ilkokulunu şube müdürü Hüseyin Kıran ile  ziyaret eden Hakan Cırıt,Öğrenci ve öğretmenlerle sohbet etti.

          Öğretmenlik mesleğinin kutsal olduğunu söyleyen Cırıt, “Çocuklarımızı özellikle köyde yaşayan çocukların çok iyi yetişmeleri gerektiğine vurgu yaparak “Bu çocuklarımız bizim geleceğimiz Onları en iyi şekilde yetiştirelim.”dedi.

            15 Temmuz sürecinin iyi kavranması gerektiğini, ülkemizin 15 Temmuzda çok büyük bir felaketin eşiğinden döndüğünü belirten Cırıt,

 “Tusunami bitti ama dalgaları devam ediyor.Çok dikkatli olmalıyız.Çocuklarımızı dış mihraklı ideoloji ve fikirlerden uzak tutmalıyız” şeklinde konuştu.”

 

       Cırıt, bu oyunlara karşı uyanık olmamız gerektiğini, bizlere emanet edilen öğrencileri bu örgütlerin faaliyetleri hakkında derslerde bilgilendirmemiz gerektiğini,öğrencilere vatan,millet,bayrak sevgisinin, milli-manevi değerlere bağlı kalmanın  önemini  yılmadan, usanmadan anlatmamız onları bilgilendirip,bilinçlendirmemiz  gerektiğini anlattı.

02-03-201702-03-201702-03-201702-03-201702-03-201702-03-2017

Emek Mah. Bahçeli cad. No 3 - 0476 280 76 00

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.