IĞDIR İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Milli Eğitim Müdüründen Hüsnü M. Özyeğin İlkokuluna ziyaret

Milli Eğitim Müdüründen Hüsnü M. Özyeğin İlkokuluna ziyaret             Iğdır Milli Eğitim Müdürü M.Murat Aydoğdu ,yeni yılda kendisine ve Milli Eğitime  yeni yıl tebrik kartı gönderen Iğdır merkez Hüsnü M. Özyeğin İlkokulu Okul öğrencilerini ziyaret ederek öğrencilere hediyeler verdi.
Milli Eğitim Müdüründen Hüsnü M. Özyeğin İlkokuluna ziyaret

Milli Eğitim Müdüründen Hüsnü M. Özyeğin İlkokuluna ziyaret

            Iğdır Milli Eğitim Müdürü M.Murat Aydoğdu ,yeni yılda kendisine ve Milli Eğitime  yeni yıl tebrik kartı gönderen Iğdır merkez Hüsnü M. Özyeğin İlkokulu Okul öğrencilerini ziyaret ederek öğrencilere hediyeler verdi.

             Sınıfları gezerek öğrencilere, teşekkür edip hediyeler veren  İl Milli Eğitim Müdürü Mesut Murat Aydoğdu , “Okul idaresini, öğretmen ve öğrencileri tebrik ediyorum. Bazı gelenekleri yaşatmak lazım bunu da öğrencilerimiz yeni yıl tebrik kartı göndererek gerçekleştirdiler. Yazılan tebrik kartlarını okuyunca duygulandım. Geleceğimiz olan öğrencilerimizin 2018 yılı ile ilgili duygu ve düşünceleri çok güzeldi. Hepinize başarılar diliyorum .”dedi.

 

             Iğdır merkez Hüsnü M. Özyeğin İlkokulu müdürü Ercan Bilen,” okul olarak yeni yıl tebrik kartını çeşitli kurumlara Emniyet, Milli Eğitim 5. Hudut Alayına gönderdik. Amacımız bir geleneği yaşatmaktır. Öğrencilerimizi ziyaret etmeniz bizi ve öğrencilerimizi memnun etmiştir. Teşekkür ederim.”dedi.

08-01-201808-01-2018

Emek Mah. Bahçeli cad. No 3 - 0476 280 76 00

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.