IĞDIR İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

TÜBİTAK YARIŞMASINDA DERECEYE GİREN ÖĞRENCİLERDEN ZİYARET.

TÜBİTAK YARIŞMASINDA DERECEYE GİREN ÖĞRENCİLERDEN ZİYARET.                      İl Milli Eğitim Müdürü Hakan Gönen,Şube Müdürü Adnan Ok, Şehit Öğretmen Şevki Akgün yönetici ve Öğrencilerle Beraber Sayın Valimiz Enver Ünzin temel, sosyal ve uygulamalı 
TÜBİTAK YARIŞMASINDA DERECEYE GİREN ÖĞRENCİLERDEN ZİYARET.

TÜBİTAK YARIŞMASINDA DERECEYE GİREN ÖĞRENCİLERDEN ZİYARET.

                      İl Milli Eğitim Müdürü Hakan Gönen,Şube Müdürü Adnan Ok, Şehit Öğretmen Şevki Akgün yönetici ve Öğrencilerle Beraber Sayın Valimiz Enver Ünlü'yü makamında ziyaret ettiler.

              Elazığ'da düzenlenen Tübitak Ortaokul Öğrencileri Arası Proje Finali'nde okul olarak fizik alanında Türkiye 3üncülüğü, yazılım alanında Türkiye 3üncülüğü ve matematik alanında Türkiye 4üncülüğü başarısı elde etmiştir. 
                     Sayın Valimiz, başarılarından dolayı öğrencilerimizi ve danışman öğretmenleri tebrik ederek günün anısına onlara çeşitli hediyeler verdi.
Başarılı öğrencilerimizin yaptığı projelerin Iğdır'daki tüm öğrencilere örnek olmasını dileyen Valimiz, ''Öğrencilerimizin temel, sosyal ve uygulamalı bilim alanlarında araştırma yapmaya teşvik etmek, çalışmalarını yönlendirmek ve mevcut bilimsel çalışmalarının gelişimine katkı sağlamak için bu tarz projelere fikir üretmeye daha çok yönlendirmemiz gerekiyor. TÜBİTAK, bu alanda ülkemizin en önemli kurumu ve oldukça başarılı çalışmalar yürütüyor. Düzenlenen yarışmada bizim öğrencilerimizin de dereceye girmesinden gurur duyduk. Onları tebrik ediyor ve başarılarının devamını diliyorum.'' şeklinde ifadeler kullandı.
                           Ziyaret, çekilen hatıra fotoğraflarının ardından sona erdi.

14-05-201914-05-201914-05-201914-05-2019

Emek Mah. Bahçeli cad. No 3 - 0476 280 76 00

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.