IĞDIR İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

VEDA MESAJI

VEDA MESAJIDeğerli Mesai arkadaşlarım Iğdırlı hemşehrilerim,benim için en yüce makam sizlerin gönüllerinizdeki makamımızdır. 
VEDA MESAJI

VEDA MESAJI
Değerli Mesai arkadaşlarım Iğdırlı hemşehrilerim,benim için en yüce makam sizlerin gönüllerinizdeki makamımızdır. Sizlere üç yıl kadar kısa bir zaman dilimi de olsa hizmet etmek,sizleri tanımak hayatıma anlam kattı.Ben sizin teveccühünüze layıkmıyım bilmiyorum ama sizler,hizmetin en güzeline,sevginin en yücesine layıksınız.Allah şahidim ki ben bu şehri ve sizleri çok sevdim. Kendi evlatlarım için neyi hayal etmişsem,bu şehrin çocukları için de,aynı şeyi hayal ettim.Benim en büyük hayalim,bilim ve fenni güzel ahlakla süslenmiş,yüreği sevgi dolu nesiller yetiştirmektir. Biliyorum ki geleceğin en önemli projesi budur.Görev sürem içerisinde bana desteğini esirgemeyen,Mensubu olmaktan gurur duyduğum Bakanlığıma, Sayın Valimize, vali yardımcılarımıza,amirlerime,paydaşlarımız olan kamu  kurum kuruluşlarına, siyasi önderlere,bölgenin kanaat önderlerine,sivil toplum örgütlerine ve görev arkadaşlarıma,asıl işin mutfağında olan değerli öğretmenlerime ve hep yapıcı tavırlar içinde olan,herzaman desteğini gördüğüm,tüm yerel basın mensuplarına,gönülden şükranlarımı bir borç biliyorum. Allah´a emanet olun

Emek Mah. Bahçeli cad. No 3 - 0476 280 76 00

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.