IĞDIR İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

YAZAR AHMET TURGUT MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜNÜ ZİYARET ETTİ

  YAZAR AHMET TURGUT  MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜNÜ ZİYARET ETTİ               Iğdır İmam Hatip ortaokulunun davetlisi olarak konferans vermek için Iğdır’a gelen Yazar Ahmet Turgut, İl Milli Eğitim Müdürü Hakan Cırıt’i makamında ziyaret etti.
 YAZAR AHMET TURGUT  MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜNÜ ZİYARET ETTİ

YAZAR AHMET TURGUT  MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜNÜ ZİYARET ETTİ

              Iğdır İmam Hatip ortaokulunun davetlisi olarak konferans vermek için Iğdır’a gelen Yazar Ahmet Turgut, İl Milli Eğitim Müdürü Hakan Cırıt’i makamında ziyaret etti.

                Ziyaret sırasında Hakan Cırıt’e  romanını imzalayarak verdi. Hakan Cırıt’te  Yazar Ahmet Turgut’a  Iğdır yöresine ait bebeklerden hediye etti.

                    Yazar Ahmet Turgut, “Iğdır güzel bir il Milli Eğitim olarak kültürel etkinliklere yer vermeniz sevindiricidir. İnşallah verdiğimiz konferansla halkımıza faydalı olmuşuz. ”dedi.

 

            İl Milli Eğitim Müdürü Hakan Cırıt’te,”Sizin gibi değerli bir yazarımızı ilimizde misafir etmek, güzel fikirlerinizden faydalanmak bizleri memnun  etmiştir.Sizi ağırlamaktan dolayı mutluyuz, çalışmalarınızda başarılar dilerim.Her zaman kapımız açıktır. Her Zaman bekleriz .”dedi.

17-05-201617-05-2016

Emek Mah. Bahçeli cad. No 3 - 0476 280 76 00

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.