IĞDIR İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
2204/B TÜBİTAK Ortaokul öğrencileri proje yarışmalarında ilimizi 8 projeyle bölge finallerinde temsil edecek olan Bilsem okul yönetici ve öğretmenleri, Milli Eğitim Müdürümüz Sn. Servet CANLI'yı ziyaret etti.
![2204/B TÜBİTAK Ortaokul öğrencileri proje yarışmalarında ilimizi 8 projeyle bölge finallerinde temsil edecek olan Bilsem okul yönetici ve öğretmenleri, Milli Eğitim Müdürümüz Sn. Servet CANLI'yı ziyaret etti.](/meb_iys_dosyalar/2022_03/19113549_DSC_0033.jpg)
2204/B TÜBİTAK Ortaokul öğrencileri proje yarışmalarında ilimizi 8 projeyle bölge finallerinde temsil edecek olan Bilsem okul yönetici ve öğretmenleri, Milli Eğitim Müdürümüz Sn. Servet CANLI'yı ziyaret ederek projeler hakkında fikir alışverişinde bulundular.