IĞDIR İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
24 Kasım Öğretmenler Günü etkinlikleri kapsamında Şehit Öğretmenlerimiz ve ebediyete irtihal eden tüm öğretmenlerimiz için Merkez Ulu Cami'de Mevlid-i Şerif okutuldu.
![24 Kasım Öğretmenler Günü etkinlikleri kapsamında Şehit Öğretmenlerimiz ve ebediyete irtihal eden tüm öğretmenlerimiz için Merkez Ulu Cami'de Mevlid-i Şerif okutuldu.](/meb_iys_dosyalar/2021_11/26155905_FFHrS8GXsAE2JyA.jpg)
24 Kasım Öğretmenler Günü etkinlikleri kapsamında Şehit Öğretmenlerimiz ve ebediyete irtihal eden tüm öğretmenlerimiz için Merkez Ulu Cami'de Mevlid-i Şerif okutuldu. Düzenlenen mevlit programına İlimiz Valisi Sayın Hüseyin Engin Sarıibrahim, Milli Eğitim Müdürümüz Servet Canlı, öğretmen, öğrencilerimiz ve vatandaşlar katıldı.