IĞDIR İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
3 Aralık Dünya Engelliler Günü nedeniyle Özel Eğitim Meslek Okulumuz tarafından düzenlenen programda öğrenci ve öğretmenlerimiz bugüne özel "Sokak Lezzetleri" temalı çadırın işletmesini üstlendi.
![3 Aralık Dünya Engelliler Günü nedeniyle Özel Eğitim Meslek Okulumuz tarafından düzenlenen programda öğrenci ve öğretmenlerimiz bugüne özel](/meb_iys_dosyalar/2022_12/05171054_DSC_0022.jpg)
3 Aralık Dünya Engelliler Günü nedeniyle Özel Eğitim Meslek Okulumuz tarafından düzenlenen programda öğrenci ve öğretmenlerimiz bugüne özel "Sokak Lezzetleri" temalı çadırın işletmesini üstlendi.