IĞDIR İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
AB tarafından desteklenen bisiklet kullanımını teşvik etmeyi amaçlayan ''Gençlik ve Sürdürülebilir Ulaşım'' isimli Erasmus+ projesi kapsamında 3 gün süren eğitim gerçekleşti. Katılımcılar sertifikalarını Müdürümüz Servet CANLI'dan aldılar.
![AB tarafından desteklenen bisiklet kullanımını teşvik etmeyi amaçlayan ''Gençlik ve Sürdürülebilir Ulaşım'' isimli Erasmus+ projesi kapsamında 3 gün süren eğitim gerçekleşti. Katılımcılar sertifikalarını Müdürümüz Servet CANLI'dan aldılar.](/meb_iys_dosyalar/2023_06/09145151_3.jpg)
AB tarafından desteklenen bisiklet kullanımını teşvik etmeyi amaçlayan ''Gençlik ve Sürdürülebilir Ulaşım'' (Youth and Commute) isimli Erasmus+ projesi kapsamında 3 gün süren eğitim gerçekleşti. Katılımcılar sertifikalarını Müdürümüz Servet CANLI'dan aldılar.