IĞDIR İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
"Akşam Tenefüsü" projesi kapsamında Milli Eğitim Müdürümüz Sn. Servet CANLI öğretmenlerimiz ile bir araya gelerek eğitim - öğretim faaliyetleri ve planlanan projeler hakkında sohbet ettiler.
![](/meb_iys_dosyalar/2022_05/26170427_DSC_0011.jpg)
"Akşam Tenefüsü" projesi kapsamında Milli Eğitim Müdürümüz Sn. Servet CANLI öğretmenlerimiz ile bir araya gelerek eğitim - öğretim faaliyetleri ve planlanan projeler hakkında sohbet ettiler.