IĞDIR İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Altyapı Kurulmayan Okulların Dikkatine! Faz-3 Altyapı İhalesi CBS Girişleri Kontrol

Eğitimde Fatih Projesi kapsamında 3.Faz Altyapı İhalesi için Okul Bilgi Sisteminden(cbs.eba.gov.tr) yerel alan ağı kurulumu yapılmamış okulların bilgilerini güncellemesi gerekmektedir. Daha önce CBS ile ilgili yapılan duyuru doğrultusunda ekte güncelleme yapılan okullar görülmektedir. Bu okulların bilgilerini kontrol etmeleri, özellikle bina ve kat bilgileri bölümünü güncellemeleri gerekmektedir. Bilgi girişi yapmayan okullar bilgilerini en kısa sürede güncellemeleri gerekmektedir.  Bilgi girişi cbs.eba.gov.tr adresinden yapılacak olup “Okul Bilgileri” , “İletişim Bilgileri” ve "Bina ve Kat Bilgileri" alanlarının kesinlikle doldurulması gerekmektedir. Derslik Sayısı, Bina Sayısı, BT Laboratuvarı Sayısı, İdareci Oda Sayılası, Atölye Sayıları, Bina Sayıları da doğru şekilde doldurulmalıdır. Aynı okulda birden fazla okul eğitim öğretime devam etmesi durumunda bina tahsisinin ait olduğu okul güncelleme yapmalı, diğer okulun bilgileri boş veya "0" olarak gözükmelidir.   

 

İlgili duyuru Müdürlüğümüz web sitesinde yayınlanmış ve okulların kurum e-postalarına atılmıştır. Bilgi girişleri 11/01/2016 Pazartesi  mesai bitimine kadar girilmelidir. Bilgi girişi yapmayan okullar projeye dahil edilmeyecek ve sorumlu kişiler hakkında inceleme başlatılacaktır.

Bilgi Girişi Yapılan Okulları Görmek için Tıklayınız<<<

Emek Mah. Bahçeli cad. No 3 - 0476 280 76 00

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.