IĞDIR İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
Aralık Kaymakamı Sn. Fatih ÖZCAN, İlimiz Müftüsü Sn. Zahit DEMİREL ve TÜRKAV İl Başkanı Sn. Kurban PARLAR ve beraberlerindeki heyetlerle birlikte Milli Eğitim Müdürümüz Sn. Aziz GÜN'e hayırlı olsun ziyaretinde bulundular.
![Aralık Kaymakamı Sn. Fatih ÖZCAN, İlimiz Müftüsü Sn. Zahit DEMİREL ve TÜRKAV İl Başkanı Sn. Kurban PARLAR ve beraberlerindeki heyetlerle birlikte Milli Eğitim Müdürümüz Sn. Aziz GÜN'e hayırlı olsun ziyaretinde bulundular.](/meb_iys_dosyalar/2024_07/12171738_22.jpg)
Aralık Kaymakamı Sn Fatih ÖZCAN, İlimiz Müftüsü Sn. Zahit DEMİREL ve TÜRKAV İl Başkanı Sn. Kurban PARLAR ve beraberlerindeki heyetlerle birlikte Milli Eğitim Müdürümüz Sn. Aziz GÜN'e hayırlı olsun ziyaretinde bulundular.