IĞDIR İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

ATATÜRK ANADOLU LİSESİ HALK OYUNLARI EKİBİNDEN MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜNE ZİYARET

ATATÜRK ANADOLU LİSESİ HALK OYUNLARI EKİBİNDEN MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜNE ZİYARET                  Liseler arası Yıldızlar halk oyunları yarışmalarında birinci olan Atatürk Anadolu Lisesi halkoyunları ekibi öğrencileri öğretmenleri, okul müdürleri ile birlikte İl Milli Eğitim Müdürü Hakan Cırıt’ı makamında ziyaret etti.
ATATÜRK ANADOLU LİSESİ HALK OYUNLARI EKİBİNDEN MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜNE ZİYARET

ATATÜRK ANADOLU LİSESİ HALK OYUNLARI EKİBİNDEN MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜNE ZİYARET

                 Liseler arası Yıldızlar halk oyunları yarışmalarında birinci olan Atatürk Anadolu Lisesi halkoyunları ekibi öğrencileri öğretmenleri, okul müdürleri ile birlikte İl Milli Eğitim Müdürü Hakan Cırıt’ı makamında ziyaret etti.

               Ziyaret esnasında öğrencilerle sohbet eden Müdür Hakan Cırıt ,kültürel faaliyetlerin önemine vurgu yaparak, ‘’İl birincisi halk oyunları ekibimizi tebrik ediyorum, sizlerin başarısı için her konuda gerekli desteği sağlayacağız, inşallah sizlerden grup yarışmalarında da ilimizi başarı ile temsil ederek, kupa ile dönmenizi bekliyorum’’ dedi.

            Okul Müdürü Reşat Tali’de “Okulumuz tarihinde ilk defa il birincisi olmuştur. Öğrencilerimiz yurtta kalan yatılı öğrencilerden oluşmaktadır.Gümüşhane de ki bölge yarışmasından başarıyla döneceğiz.”şeklinde konuştu. 

                 Hakan Cırıt daha sonra halk oyunları ekibinde yer alan öğrencileri, idareci ve öğretmenleri tek tek tebrik ederek, başarılar dileyip “Safahat,Çanakkale “ isimli kitapları hediye etti.

27-02-201627-02-201627-02-201627-02-2016

Emek Mah. Bahçeli cad. No 3 - 0476 280 76 00

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.