IĞDIR İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Atatürk Araştırma Merkezi Başkan Yardımcısı Nihat Büyükbaş, Milli Eğitim Müdürü Hakan Cırıt’ı makamında ziyaret etti.

 Iğdır Üniversitesi ve Başbakanlık Atatürk Kültür, Dil ve Tarih Yüksek Kurumu Atatürk Araştırma Merkezi Başkanlığı iş birliği ile 5-7 Kasım 2015 tarihleri  arasında   “Kültür ve Tarih Bağlamında Iğdır Uluslararası Sempozyumu” na katılmak üzere gelen Atatürk Araştırma Merkezi Başkan Yardımcısı Nihat Büyükbaş, Iğdır Milli eğitim Müdürü Hakan Cırıt’ı makamında ziyaret etti.         
Atatürk Araştırma Merkezi Başkan Yardımcısı Nihat Büyükbaş, Milli Eğitim Müdürü Hakan Cırıt’ı makamında ziyaret etti.

                       Iğdır Üniversitesi ve Başbakanlık Atatürk Kültür, Dil ve Tarih Yüksek Kurumu Atatürk Araştırma Merkezi Başkanlığı iş birliği ile 5-7 Kasım 2015 tarihleri  arasında   “Kültür ve Tarih Bağlamında Iğdır Uluslararası Sempozyumu” na  katılmak üzere gelen Atatürk Araştırma Merkezi Başkan Yardımcısı Nihat Büyükbaş, Iğdır Milli eğitim Müdürü Hakan Cırıt’ı makamında ziyaret etti.

         Ziyaret sırasında Iğdır’da bulunmaktan büyük bir mutluluk duyduğunu söyleyen Atatürk Araştırma Merkezi Başkan Yardımcısı Nihat Büyükbaş, Milli Eğitim Müdürü Hakan Cırıt’e Elazığ ili ile ilgili kitap  hediye etti.

                      Milli Eğitim Müdürü Hakan Cırıt’te, ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek,”Sizin gibi değerli bir hocamızı, hemşerimi aramızda görmekten mutluyuz. Türk insanını aydınlatmak için yaptığınız çalışmaları  yakından takip ediyorum. Başarılar dilerim.”dedi.

            Atatürk Araştırma Merkezi Başkan Yardımcısı Nihat Büyükbaş’da “Iğdır güzel bir il Atatürk Araştırma Merkezi olarak ilmi çalışmalarımız devam ediyor. Iğdır’ı her yönüyle bu sempozyumda anlatacağız burada ki tebliğler kitap haline getirilerek gençlerimize sunulacaktır. Iğdır çok önemli Asya’ya Türk dünyasına açılan kapıdır bu bölgede Ermenilerin yaptığı katliamlar vardır. Bunlarda dile getirilecektir.”dedi.

Emek Mah. Bahçeli cad. No 3 - 0476 280 76 00

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.