IĞDIR İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

BAKAN AVCI, VAN’DA EĞİTİM ÇALIŞTAYINDA SORUNLARI DİNLEDİ.

BAKAN AVCI, VAN’DA EĞİTİM ÇALIŞTAYINDA SORUNLARI DİNLEDİ.                 Millî Eğitim Bakanı Nabi Avcı, Van´da düzenlenen eğitim çalıştayında 15 ilin, il ve ilçe millî eğitim müdürleri ile müfettişlerden oluşan yaklaşık 200 kişiyle istişare toplantısında bir araya geldi.
BAKAN AVCI, VAN’DA EĞİTİM ÇALIŞTAYINDA SORUNLARI DİNLEDİ.

BAKAN AVCI, VAN’DA EĞİTİM ÇALIŞTAYINDA SORUNLARI DİNLEDİ.

                Millî Eğitim Bakanı Nabi Avcı, Van´da düzenlenen eğitim çalıştayında 15 ilin, il ve ilçe millî eğitim müdürleri ile müfettişlerden oluşan yaklaşık 200 kişiyle istişare toplantısında bir araya geldi.

            Van ilinde gerçekleşen çalıştaya Iğdır’dan Milli Eğitim Müdürü Hakan Cırıt,ilçe Milli Eğitim Müdürleri ve Müfettişler katıldı.

            Toplantıda Iğdır İlinin eğitim sorunlarını anlatan Milli Eğitim Müdürü Hakan Cırıt, Millî Eğitim Bakanı Nabi Avcı ile de daha sonra baş başa görüşerek Iğdır’a yapılacak olan yatırımlar öğretmen ihtiyacı, açılması planlanan okullar konusunda bilgi verdi.

             Bakan Avcı, toplantı ile ilgili kısa bir değerlendirmede bulundu. Bakan Avcı, güzel bir toplantı olduğunu belirterek "Çok güzel görüşmeler oldu. 15 ilin milli eğitim müdürleri, milli eğitim müdür yardımcıları, ilçe milli eğitim müdürleri, maarif müfettişleri ile çok değerli bir toplantı gerçekleştirdik. Hem genel olarak sorunlarımızı irdeledik hem de il il durumumuzu gözden geçirdik. Farklı konularda en son durumumuzu gözden geçirdik ve çok güzel verimli bir toplantı oldu" dedi.

04-01-2016

Emek Mah. Bahçeli cad. No 3 - 0476 280 76 00

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.