IĞDIR İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

BAKAN YARDIMCISINDAN MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜNE ZİYARET

             BAKAN YARDIMCISINDAN MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜNE ZİYARET                   Iğdır’a bir dizi  Ziyaret İçin Gelen Gençlik Hizmetleri ve Spor Bakan Yardımcısı Halis Yunus Ersöz,Genel Müdür Tuncay Ulusan, Kars Gençlik Spor İl Müdürü Gürsel Polat, Iğdır Gençlik Spor Müdürü Şerafettin Yiğit ve Gençlik Merkezi Müdürü Ahmet Karaca İl Milli Eğitim Müdürü Hakan Gönen´i makamında ziyaret etti.  
   	         BAKAN YARDIMCISINDAN MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜNE ZİYARET

             BAKAN YARDIMCISINDAN MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜNE ZİYARET

                  Iğdır’a bir dizi  Ziyaret İçin Gelen Gençlik Hizmetleri ve Spor Bakan Yardımcısı Halis Yunus Ersöz,Genel Müdür Tuncay Ulusan, Kars Gençlik Spor İl Müdürü Gürsel Polat, Iğdır Gençlik Spor Müdürü Şerafettin Yiğit ve Gençlik Merkezi Müdürü Ahmet Karaca İl Milli Eğitim Müdürü Hakan Gönen´i makamında ziyaret etti.

         Misafirlerini Milli Eğitim Müdürlüğü bahçesinde karşılayan Milli Eğitim müdürü Hakan Gönen,ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek Iğdır’da ki Eğitim ve Öğretim hakkında bilgi vererek okullarımızdaki öğrencilerimiz sportif etkinliklere yoğun bir şekilde  katıldığını vurguladı.

07-03-201907-03-201907-03-201907-03-2019

Emek Mah. Bahçeli cad. No 3 - 0476 280 76 00

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.