IĞDIR İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
Bakanımız Sn. Ziya SELÇUK'un çağrısıyla bütün ülkede saat 10.00'da gerçekleşen bayrak törenine, Milli Eğitim Müdürümüz Sn. Hakan GÖNEN Necip Fazıl Kısakürek İmam Hatip Lisesinde katıldı.
![Bakanımız Sn. Ziya SELÇUK'un çağrısıyla bütün ülkede saat 10.00'da gerçekleşen bayrak törenine, Milli Eğitim Müdürümüz Sn. Hakan GÖNEN Necip Fazıl Kısakürek İmam Hatip Lisesinde katıldı.](/meb_iys_dosyalar/2021_01/12113330_Erb5DiIXAAI8r3B.jpg)
Bakanımız Sn. Ziya SELÇUK'un çağrısıyla bütün ülkede saat 10.00'da gerçekleşen bayrak törenine, Milli Eğitim Müdürümüz Sn. Hakan GÖNEN Necip Fazıl Kısakürek İmam Hatip Lisesinde katıldı.