IĞDIR İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

BESTİ AYDENİZ MESLEKİ VE TEKNİK ANADOLU LİSESİ AVUSTURYA’YA GİDİYOR

BESTİ AYDENİZ MESLEKİ VE TEKNİK ANADOLU LİSESİ AVUSTURYA’YA GİDİYOR              AB Erasmus  Programı KA-1  ‘’ Bireylerin Öğrenme Hareketliliği ‘’ faaliyet alanı çerçevesinde hazırlanan ve Ulusal Ajans  Yönlendirme ve İzleme Komitesi tarafından desteklenmeye değer görülen  ‘’ Mesleki Eğitimde Engelleri Kaldırmak İçin Avrupa İle Elele ‘’ isimli proje kapsamında Besti Aydeniz Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Avusturya’ya gidiyor.
BESTİ AYDENİZ MESLEKİ VE TEKNİK ANADOLU LİSESİ AVUSTURYA’YA GİDİYOR

BESTİ AYDENİZ MESLEKİ VE TEKNİK ANADOLU LİSESİ AVUSTURYA’YA GİDİYOR

             AB Erasmus  Programı KA-1  ‘’ Bireylerin Öğrenme Hareketliliği ‘’ faaliyet alanı çerçevesinde hazırlanan ve Ulusal Ajans  Yönlendirme ve İzleme Komitesi tarafından desteklenmeye değer görülen  ‘’ Mesleki Eğitimde Engelleri Kaldırmak İçin Avrupa İle Elele ‘’ isimli proje kapsamında Besti Aydeniz Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Avusturya’ya gidiyor.

               Besti Aydenz Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Avusturya gezisi öncesi  Okul Müdürü Suat Vural başkanlığında eğitime katılacak öğretmenlerle birlikte İl Milli Eğitim Müdürü Hakan Cırıt’ı  ziyaret ederek bilgi verdiler.

       Okul Müdürü Suat Vural    proje ile ilgili şu bilgileri verdi:”AB Erasmus  Programı KA-1  ‘’ Bireylerin Öğrenme Hareketliliği ‘’ faaliyet alanı çerçevesinde hazırlanan ve Ulusal Ajans  Yönlendirme ve İzleme Komitesi tarafından desteklenmeye değer görülen  ‘’ Mesleki Eğitimde Engelleri Kaldırmak İçin Avrupa İle Elele ‘’ isimli proje kapsamında Besti Aydeniz Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesinden Okul Müdürü Suat Vural, Müdür Yardımcısı Yasemin Günal, Psikolojik Danışman Emrecan Ağırkaya, Çocuk Gelişim ve Eğitimi Öğretmeni Ayşe Ergin ve Bilişim Teknolojileri Öğretmeni Nilay Akkaya 13-26 Mart tarihleri arasında Avusturya da gerçekleşecek eğitime katılacağız..

                 İl Milli Eğitim Müdürü Hakan Cırıt,’de “Başarılar diliyorum. İnşallah faydalı olur. Bizdeki Mesleki eğitimle Avrupa’dakini karşılaştır, yeni bilgiler edinirsiniz. Bu yeni bilgilerde öğrencilerimize topluma yansır. Kültürel ve medeniyet olarak Avrupa’dan farklı bir konumdayız. Teknolojik gelişimi inceleyiniz. Farklı kültürleri tanımanın mesleki açıdan da sizlere getirisi olacak. İlimizi Ülkemizi en iyi şekilde temsil edin.”dedi.

 

 

 08-03-201608-03-201608-03-201608-03-201608-03-201608-03-201608-03-201608-03-2016

Emek Mah. Bahçeli cad. No 3 - 0476 280 76 00

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.