IĞDIR İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

BESTİ AYDENİZ MESLEKİ VE TEKNİK ANADOLU LİSESİ PROJE TANITIMI İÇİN SAYIN VALİMİZİ ZİYARET ETTİLER

Iğdır Milli Eğitim Müdürlüğü,  Besti Aydeniz Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Koordinatörlüğün de Konya Ilgında başlatılmış olan ‘’Ailemiz her şeyimiz, ağızlar kirlenmesin ‘’projesine ortak olmuştur.
BESTİ AYDENİZ MESLEKİ VE TEKNİK ANADOLU LİSESİ PROJE TANITIMI İÇİN SAYIN VALİMİZİ  ZİYARET ETTİLER

İl Mili Eğitim Müdürü Hakan CIRIT,  Besti Aydeniz Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Okul Müdürü Suat VURAL, müdür yardımcısı İlyas TUZCU ve DKAB Öğretmeni Sevilhan TUNABOYLU KARAOĞLAN proje tanıtımı, onay ve destek amacı ile Sayın Valimiz  Davut HANER’İ ziyaret ettiler.

 ‘’Ailemiz Her şeyimiz, Ağızlar Kirlenmesin’’  Konya Ilgın´da başlatılmış ve e twinning üzerinden Avrupaya açılmış bir proje . Iğdır İlinden Besti Aydeniz Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi olarak Projeye katılım amacımız ailenin önemini vurgulamak ve çocuklarımızı argo konuşmaktan ve yalan söylemekten uzaklaştırıp, ailesi ile bütünleşmiş, başta kendisine ve çevresine daha saygılı, empati kurabilen bireyler olabilmeleri konusunda öğrencilerimize rehberlik etmektir.

 Projemizde velilerimiz ile toplantılar ve ziyaretler yaparak kendilerinden bizlere destek olmaları istenerek öğretmen - veli işbirliği ile öğrencilerimize en güzel şekilde rehberlik etmeyi planlıyoruz. Ayrıca projeye seçilecek olan öğrenci temsilcilerimiz ile öğrencilerimizi de projeye dahil edeceğiz. Hazırladığımız billboard afişleri bütün Iğdır halkına ulaşabilmeyi hedefliyoruz.

 Böyle bir projenin sonu olmayacağını hayat boyu bu projeyi yürütecek, yaşamı ile çevresinde örnek olacak öğrencilerimizin olması bizim gururumuz olacaktır..

 

 AİLESİNE SEVGİ VE SAYGI İLE BAĞLI, AĞZINI KÜFRE KARŞI ORUÇ TUTAN, YALANI HAYATINDAN SİLMİŞ ÖRNEK ANNE , BABA VE ÇOCUK OLABİLMEK EN BÜYÜK DİLEĞİMİZ...

 

Emek Mah. Bahçeli cad. No 3 - 0476 280 76 00

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.