IĞDIR İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

BESTİ AYDENİZ MESLEKİ VE TEKNİK ANADOLU LİSESİ PROJE YAYGINLAŞTIRMA TOPLANTISI YAPILDI

  Besti Aydeniz Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Koordinatörlüğün de şubat ayı itibariyle İl genelinde uygulanmaya başlanan  ‘’Ailemiz her şeyimiz, ağızlar kirlenmesin ‘’projesinin okullarda yaygınlaştırılması için İl Milli Eğitim Müdürü Hakan CİRİT’ın katılımıyla, okul ortakları toplantısı yapıldı.
BESTİ AYDENİZ MESLEKİ VE TEKNİK ANADOLU LİSESİ  PROJE YAYGINLAŞTIRMA TOPLANTISI YAPILDI

Toplantıya Besti Aydeniz Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi  Müdürü, Suat VURAL, Rehberlik ve Araştırma Merkezi Müdürü Hüseyin IŞIK,  Gençlik Merkezi Müdürü Şrefettin YİĞİT, Toplum Destekli Polis Şube Müdürü, okul temsilcisi öğretmenler ve öğrenciler katıldı.

Müdürü Suat VURAL tarafından proje başlangıcından bu güne kadar yapılan çalışmalar anlatıldı. Projeye destek veren başta  İl Milli Eğitim Müdürü Hakan CİRİT’e ve  bütün kurumlara, esnaflara teşekkür ederek ileriki tarihlerde yapılacak çalışılmalarla ilgili bilgilendirme yapıldı.

İl Milli Eğitim Müdürü Hakan CİRİT’te ‘’Ailemiz Her şeyimiz, Ağızlar Kirlenmesin’’ projesinin ve ailenin öneminin vurgulandığı bir konuşma yaparak projenin yaygınlaşmasının gerekliliğini anlatan bir konuşma yaptı. Daha sonra projeyi yürüten  Besti Aydeniz Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Müdürü Suat VURAL ve ekibine teşekkür etti.

 Proje konuşmalarından sonra konu ile ilgili şiirler ve şarkılar okundu, tiyatro gösterisi yapıldı. Toplantı sonunda tanıtım amaçlı hazırlanan, tişört, şapka, kalem, anahtarlık, kitap ayraçları, broşürler, afişler ve magnetler dağıtıldı.

 

AİLESİNE SEVGİ VE SAYGI İLE BAĞLI, AĞZINI KÜFRE KARŞI ORUÇ TUTAN, YALANI HAYATINDAN SİLMİŞ ÖRNEK ANNE , BABA VE ÇOCUK OLABİLMEK EN BÜYÜK DİLEĞİMİZ...

 

Emek Mah. Bahçeli cad. No 3 - 0476 280 76 00

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.