IĞDIR İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Bilişim Teknolojileri Rehberliği Görevlendirmeleri

Öğretmen ve öğrencilerimize rehberlik yapması amacıyla, Fatih Projesi kapsamında donanım kurulumu yapılan okullar öncelikli olmak üzere ilgi (a) , (b) ve (c) yazıları doğrultusunda 09/02/2015 - 12/06/2015 tarihleri boyunca geçerli "Bilişim Teknolojileri Rehber Öğretmenliği" görevlendirilmesi yapılacaktır. Bilişim Teknolojileri Rehberliği Başvuruları resmi yazı ve başvuru formları aşağıda eklenmiştir. Lütfen açıklamaları dikkatlice okuyunuz.

 

İlgi (a) yazısını görüntülemek için tıklayınız>>>


İlgi (b) yazısını görüntülemek için tıklayınız>>>


İlgi (c) yazısını görüntülemek için tıklayınız>>>


Yukarıda ekli Bakanlık Yazıları uyarınca Başvuru yapacak adaylar aşağıda ekli EK-1: Başvuru Formunu doldurarak ilçe okullarından başvuranlar bağlı oldukları ilçedeki Milli Eğitim Müdürlüklerine, Merkezdeki okullardan başvuranlar ise İl Milli Eğitim Müdürlüğü Mebbis (Bilgi - İşlem) Şubesine 22/01/2015 Perşembe günü mesai bitimine kadar teslim edeceklerdir.


EK 1: Başvuru Formu>>> 

Ek 2:BT Bilgilendirme Formu<<<


BAŞVURUDA DİKKAT EDİLMESİ GEREKEN HUSUSLAR

Ek dosyalardaki açıklamalar doğrultusunda;

 

1) Görevlendirmeler öncelikle FATİH Projesi kapsamına giren okullara yapılacaktır.  Sonrasında ise öğretmenlerin Ders Saatleri gözetilerek Ortaokul ve Liselere görevlendirmeler yapılacaktır.

2) Bilişim Teknolojileri Öğretmenleri görevlendirme için önceliklidir. BT Öğretmenlerinin EK 1 ve EK 2 belgelerini getirmeleri yeterlidir.

3) Sabah ve öğleden sonra Bilişim Teknolojileri Dersi olan ve iki Bilişim Teknolojileri öğretmeni bulunan okullarda her iki öğretmende başvuru yapabilir.

4) Öğretmenlerin görevlendirmesi var ise EK 1: Başvuru Formuna Görevlendirme gittikleri okul ve ders saatini de eklemeleri gerekmektedir. 

5) Öğretmenlerin EK 1:Başvuru Formundaki Tercihleri doldurmaları gerekmektedir. Öğretmenler başvuru formunda tercih ettikleri üç okuldan en az bir tanesi Fatih projesi kurulum yapılan okullardan biri olmak zorundadır.

Kurulum yapılan okullar listesi>>>

        6) İlgi (b) dosyada belirtilen şartları taşıdıkları takdirde kadrosu Bilişim Öğretmenliği alanı dışında olan öğretmenler başvuruda EK 1 ve EK          formlarına ek olarak durumlarını belgeleyen (formatörlük belgesi, Yüksek Lisans Belgesi vb) belgeleri de başvuru yapacakları kurumlara                getireceklerdir. Aksi durumda başvurular kabul edilmeyecektir.

İrfan Caddesi Merkez IĞDIR - 0476 280 76 00

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.