IĞDIR İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

ÇEVREYİ KORUYAN, BİLİNÇLİ VE DUYARLI NESİLLER YETİŞTİRMEK İÇİN ÇEVRE EĞİTİMLERİ PROTOKOLÜ YENİLENDİ

ÇEVREYİ KORUYAN, BİLİNÇLİ VE DUYARLI NESİLLER YETİŞTİRMEK İÇİN ÇEVRE    EĞİTİMLERİ PROTOKOLÜ YENİLENDİ        Iğdır Milli Eğitim Müdürlüğü ile  Iğdır  Çevre ve Şehircilik İl Müdürlüğü    arasında çevre protokolu imzalandı.                  
ÇEVREYİ KORUYAN, BİLİNÇLİ VE DUYARLI NESİLLER YETİŞTİRMEK İÇİN ÇEVRE    EĞİTİMLERİ PROTOKOLÜ YENİLENDİ

ÇEVREYİ KORUYAN, BİLİNÇLİ VE DUYARLI NESİLLER YETİŞTİRMEK İÇİN ÇEVRE    EĞİTİMLERİ PROTOKOLÜ YENİLENDİ

 

      Iğdır Milli Eğitim Müdürlüğü ile  Iğdır  Çevre ve Şehircilik İl Müdürlüğü    arasında çevre protokolu imzalandı.

                 Çevre ve Şehircilik İl Müdürlüğü bünyesinde 2016 yılında oluşturulan “Çevre Eğitim Merkezi”nde Iğdır’da bulunan anasınıfı ve 1. sınıfta eğitim gören öğrencilere çevre eğitimleri verildiği belirtildi.

        Çevre ve Şehircilik  İl Müdürü Muhammed Bektaş  ,”Çevre Eğitim Merkezinde binlerce öğrenciye, uygulamalarla ve görsellerle çevre eğitimleri verilmiştir. Eğitimlerin devamlılığı için Çevre ve Şehircilik İl Müdürlüğü ve İl Milli Eğitim Müdürlüğü arasında protokol yeniden

İmzalandık”dedi.

          Milli Eğitim Müdürü M.Murat  Aydoğdu’da  protokol imzalarken yaptığı konuşmada “Geleceğimizin teminatı olan çocukların erken yaşlardan itibaren her konuda sağlıklı, duyarlı , başarılı olmaları için her türlü çalışmanın yapılması gerekiyor., çevre korunmasının gerekliliği ve çevre bilinci oluşturulmasında verilen eğitimler çok önemli

 

, iki önemli kurum arasındaki işbirliği sayesinde çocuklarımız çevre bilinci ile eğitilecekler  .”dedi.

13-12-201713-12-2017

Emek Mah. Bahçeli cad. No 3 - 0476 280 76 00

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.