IĞDIR İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Defterdar Durak Sercan’dan Milli Eğitim Müdürü Hakan Cırıt’a Veda Ziyaret

  Defterdar Durak Sercan’dan Milli Eğitim Müdürü Hakan Cırıt’a Veda Ziyaret                Dört  yıldan beri Iğdır Defterdarı olarak görev yapan Defterdar Durak Sercan Çorum’a Atandı  
 Defterdar Durak Sercan’dan Milli Eğitim Müdürü Hakan Cırıt’a Veda Ziyaret

 

Defterdar Durak Sercan’dan Milli Eğitim Müdürü Hakan Cırıt’a Veda Ziyaret

               Dört  yıldan beri Iğdır Defterdarı olarak görev yapan Defterdar Durak Sercan Çorum’a Atandı

Çorum  İli’ne tayini çıkması nedeniyle veda ziyaretleri kapsamında, Iğdır İl  Milli Eğitim Müdürü Hakan Cırıt’ı makamında ziyaret etti. ve “ Bu veda ziyaretimiz aynı zamanda bir vefa ziyaretlerimizdir “ dedi. İl Milli Eğitim Müdürü Hakan Cırıt,, Defterdar Durak Sercan  ile  birlikte çalışmaktan son derece memnun olduklarını, her türlü desteği yanlarında gördüklerini ifade ederek, yeni görev yerinde de güzel hizmetlere imza atacağına inandığını ve başarılı olacağını söyledi.

                 Hakan Cırıt, Defterdar Sercan’a  İlimizdeki hizmetlerinden dolayı tekrar teşekkür etti. Kendisine ve  Iğdır Defterdar Yardımcılığı  görevini başarıyla yürüten  ve Ardahan iline defterdar olarak atanan Defterdar Yardımcısı  Doğan Adıgüzel ‘e bir plaket verdi.

26-02-201726-02-201726-02-201726-02-2017

Emek Mah. Bahçeli cad. No 3 - 0476 280 76 00

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.