IĞDIR İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Deri El Sanatları Kursiyerlerine Sertifikaları Verildi.

Deri El Sanatları Kursiyerlerine Sertifikaları Verildi.

Iğdır Üniversitesi Sürekli Eğitim Merkezi, İl Milli Eğitim Müdürlüğü ve İşkur İl Müdürlüğü ile ortaklaşa imzalanan protokol kapsamında açılan Deri El Sanatları Kursunu başarı ile tamamlayan kursiyerlere belgeleri verildi.

Kursiyerlerin belgelerini takdim etmek üzere Iğdır Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Mehmet Hakkı Alma, Iğdır İl Milli Eğitim Müdürü Hakan Gönen, İŞKUR İl Müdürü Halis Erdoğan, Iğdır Üniversitesi Sürekli Eğitim Merkezi Müdürü Turhan Moç ve Geleneksel El Sanatları Bölümü Öğr.Gör. Akif Bayrak Rektörlük makamına geldi. Eğitimleri tamamlayıp aynı zamanda Iğdır Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi Geleneksel Türk El Sanatları Bölümüne kayıt yaptıran iki kursiyer ve Seramik Cam ve Çinicilik Programına kayıt yaptıran 1 kursiyerde belgesini almak üzere Rektörlük makamında hazır bulundu. Rektör Alma, andemi sürecinde kesintiye uğrayıp daha sonra kaldığı yerden devam eden eğitimlerle ilgili bilgiler verdi.


02-10-202002-10-202002-10-202002-10-2020

Emek Mah. Bahçeli cad. No 3 - 0476 280 76 00

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.