IĞDIR İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
DKAP Gelişim programı (DÖGEP) ve Yönetici Gelişim Programı (YÖGEP)
![DKAP Gelişim programı (DÖGEP) ve Yönetici Gelişim Programı (YÖGEP)](/meb_iys_dosyalar/2020_12/31103159_evrak3904294905175176001.jpg)
2020-2021 eğitim- öğretim yılı aralık ayı, DKAP Gelişim programı (DÖGEP) ve Yönetici Gelişim Programı (YÖGEP) kapsamında; İl Milli Eğitim Müdürlüğü Din Öğretimi Şube Müdürü Yakup ALHAN moderatörlüğünde, Din Öğretimi Genel Müdürü Sayın Nazif YILMAZ tarafından " Etkili ve lider öğretmenlik, öğretmenliğin misyonu , millî, manevî ve evrensel sorumlulukları" Konulu konferans verildi. konferansa ilimiz İmam Hatip Okul müdürleri ve Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi öğretmenleri zoom üzerinden üzerinden katılım sağladılar.
![31-12-2020](/meb_iys_dosyalar/2020_12/k_31103042_evrak3904294905175176001.jpg)
![31-12-2020](/meb_iys_dosyalar/2020_12/k_31103039_evrak3376338653436059795.jpg)
![31-12-2020](/meb_iys_dosyalar/2020_12/k_31103037_evrak547871325499726762.jpg)