IĞDIR İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

‘Doğudan Yükselen Umutlar ’’ bilgi yarışmasında Kazanan Dostluk Oldu

                                   ‘Doğudan Yükselen Umutlar ’’ bilgi yarışmasında Kazanan Dostluk Oldu                   Iğdır Emniyet Müdürlüğü Toplum Destekli Polislik Şube Müdürlüğü koordinesinde ‘’İl Milli Eğitim Müdürlüğü’’, ‘’Gençlik ve Spor Hizmetleri İl Müdürlüğü’’ ile ortaklaşa yürütülen ‘Doğudan Yükselen Umutlar ’’ isimli proje etkinlikleri kapsamında düzenlenen Liseler Arası Bilgi Yarışması ‘nın finali büyük bir coşku ile gerçekleştirilirken, her ne kadar birinci Haydar Aliyev Fen Lisesi olsa  da esas kazanan dostluk oldu.
                   ‘Doğudan Yükselen Umutlar ’’ bilgi yarışmasında Kazanan Dostluk Oldu

                                     ‘Doğudan Yükselen Umutlar ’’ bilgi yarışmasında Kazanan Dostluk Oldu

                  Iğdır Emniyet Müdürlüğü Toplum Destekli Polislik Şube Müdürlüğü koordinesinde ‘’İl Milli Eğitim Müdürlüğü’’, ‘’Gençlik ve Spor Hizmetleri İl Müdürlüğü’’ ile ortaklaşa yürütülen ‘Doğudan Yükselen Umutlar ’’ isimli proje etkinlikleri kapsamında düzenlenen Liseler Arası Bilgi Yarışması ‘nın finali büyük bir coşku ile gerçekleştirilirken, her ne kadar birinci Haydar Aliyev Fen Lisesi olsa  da esas kazanan dostluk oldu.

Yarışma sonrası öğrencileri tebrik eden Iğdır Milli Eğitim Müdürü Hakan Cırıt,”Bu yarışmanın galibi bütün öğrencilerimizdir. Büyük cesaret göstererek yarışmaya katıldınız. Sizleri tebrik ediyorum. Bilgilerinizi pekiştirdiniz. Biraz heyacanla bazı soruları bilmiyebilirsiniz. Burda kaybettiğiniz bir şey yok hepiniz başarılısınız gelecekte güzel bir yerlerde olacaksınız.Her zaman hayatta en iyisini yapmayı hedefleyin.Bunun altındada iyi bir insan olmak yatıyor. İyi insan olmayı hedefleyin vatanınıza bayrağınıza milletinize sevgi dolu olun. İyi bir insan olduğunuz anda çevrenize milletinize, Bayrağınıza vatanınıza en iyi hizmeti vereceksiniz. Mesleğinizde de en iyisi olun sizleri yetiştiren anne, babanızı,öğretmenlerinizi kutluyorum.”dedi.

                Kültür ve Turizm İl Müdürlüğü Konferans Salonunda gerçekleştirilen Liseler Arası Bilgi Yarışması ‘nın finaline 6 lise ve  dengi okuldan 3 ‘er öğrenci olmak üzere toplam 18 öğrenci yarışmacı olarak katıldılar.

             Doğudan Yükselen Umutlar isimli proje etkinlikleri kapsamında düzenlenen Liseler Arası Bilgi Yarışması ‘nın finaline izleyici olarak IIğdır Milli Eğitim Müdürü Hakan Cırıt,  Milli Eğitim Müdürlüğünde görevli müdür yardımcısı ve Şube Müdürleri, ığdır Gençlik ve Spor Hizmetleri Müdürlüğünde görevli Şube Müdürleri, ığdır İl Merkezinde bulunan lise ve dengi okulların müdürleri, Toplum Destekli Polisleri ,öğretmen ile lise ve dengi okullardan öğrenciler izleyici olarak katıldılar.

           “Doğudan Yükselen Umutlar “isimli proje etkinlikleri kapsamında düzenlenen Liseler Arası Bilgi Yarışması ‘nın finalinde, Haydar  Aliyev FenLisesi finali kazanan okul oldu. Liseler Arası Bilgi Yarışması ‘nın finalinde 2. Özel Hazar Kolleji  Anadolu Lisesi, 3. MEV Anadolu Lisesi oldu.                     

             Yarışmasının finalinde dereceye giren  ilk üç okulun öğrencilerine Iğdır Emniyet Müdürü Yüksel Babal tarafından kol saati hediye edilecek.                              Iğdır Milli Eğitim Müdürlüğü Ortaöğretim şube Müdürü Yakup Alhan ve şef Ali Yurdakul tarafından organize edilen yarışma büyük çoşku ile geçti.

08-12-201508-12-201508-12-2015

08-12-201508-12-201508-12-201508-12-2015

Emek Mah. Bahçeli cad. No 3 - 0476 280 76 00

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.