IĞDIR İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
Emniyet Müdürümüz Sn. Dr. Oğuzhan YONCA ve Milli Eğitim Müdürümüz Sn. Servet CANLI, öğrenci velilerimiz olan ÖZEL, PARİM ve ÇİNİBULAK ailelerini ziyaret etti.
![Emniyet Müdürümüz Sn. Dr. Oğuzhan YONCA ve Milli Eğitim Müdürümüz Sn. Servet CANLI, öğrenci velilerimiz olan ÖZEL, PARİM ve ÇİNİBULAK ailelerini ziyaret etti.](/meb_iys_dosyalar/2021_10/03174559_DSC_0009.jpg)
Emniyet Müdürümüz Sn. Dr. Oğuzhan YONCA ve Milli Eğitim Müdürümüz Sn. Servet CANLI, velilerimiz olan ÖZEL, PARİM ve ÇİNİBULAK ailelerini ziyaret ederek öğrencilerimizle eğitim-öğretim ve hedefleri üzerine sohbet ettiler.