IĞDIR İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Emniyet Müdürümüz Sn. Dr. Oğuzhan YONCA ve Milli Eğitim Müdürümüz Sn. Servet CANLI, Yüzbaşılar Şehit Er Aydın Karakuş Ortaokulunun hazırladığı "Tübitak - 4006 Bilim Fuarı" nın açılışına katıldı.

Emniyet Müdürümüz Sn. Dr. Oğuzhan YONCA ve Milli Eğitim Müdürümüz Sn. Servet CANLI, Yüzbaşılar Şehit Er Aydın Karakuş Ortaokulunun hazırladığı

Emniyet Müdürümüz Sn. Dr. Oğuzhan YONCA ve Milli Eğitim Müdürümüz Sn. Servet CANLI, Yüzbaşılar Şehit Er Aydın Karakuş Ortaokulunun hazırladığı "Tübitak - 4006 Bilim Fuarı" nın açılışına katıldı. Öğrencilerimiz tarafından danışman öğretmenleri rehberliğinde hazırlanan araştırma ve uygulamalara yer verilen fuarın açılışı, Emniyet Müdürümüz Sn. Dr. Oğuzhan YONCA, Milli Eğitim Müdürümüz Sn. Servet CANLI, yönetici, öğretmen ve öğrencilerin katılımlarıyla gerçekleştirildi. Sergilenen çalışmaların yer aldığı stantlar, Milli Eğitim Müdürümüz Sn. Servet CANLI tarafından tek tek gezilirken, projeler hakkında öğrenci ve öğretmenlerimiz tarafından da bilgiler sunuldu. Milli Eğitim Müdürümüz Sn. Servet CANLI, başvuru ve düzenlenmesinde süreçlerinde emeği geçenlere teşekkür ederek başarılarının devamını diledi.

Emek Mah. Bahçeli cad. No 3 - 0476 280 76 00

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.