IĞDIR İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

ENGİNALAN ORTAOKULU ÖĞRETMEN VE ÖĞRENCİLERİ MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜNÜ ZİYARET ETTİ.

ENGİNALAN ORTAOKULU ÖĞRETMEN VE ÖĞRENCİLERİ MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜNÜ  ZİYARET ETTİ.                        Iğdır Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğünce düzenlenen 2015 - 2016 Eğitim Öğretim yılı Okullar arası Yıldızlar Badminton birinciliği Müsabakaları sonucunda  küçük erkek ve kızlar dalında 1. Olan Enginalan  Ortaokul sporcuları okul müdürü Ahmet Özdemir ve beden eğitimi öğretmeniyle birlikte, İl Milli Eğitim Müdürü Hakan Cırıt’ı  makamında ziyaret etti.
ENGİNALAN ORTAOKULU ÖĞRETMEN VE ÖĞRENCİLERİ MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜNÜ  ZİYARET ETTİ.

ENGİNALAN ORTAOKULU ÖĞRETMEN VE ÖĞRENCİLERİ MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜNÜ  ZİYARET ETTİ.

                       Iğdır Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğünce düzenlenen 2015 - 2016 Eğitim Öğretim yılı Okullar arası Yıldızlar Badminton birinciliği Müsabakaları sonucunda  küçük erkek ve kızlar dalında 1. Olan Enginalan  Ortaokul sporcuları okul müdürü Ahmet Özdemir ve beden eğitimi öğretmeniyle birlikte, İl Milli Eğitim Müdürü Hakan Cırıt’ı  makamında ziyaret etti.

                      Okul Müdürü Ahmet Özdemir, Badminton yarışmalarında birinci olduklarını Nisan ayında bölge yarışmasına gideceklerini söyleyerek okul hakkında eğitim öğretimle ilgili bilgi verdi.

                        İl Milli Eğitim Müdürü Hakan Cırıt, ‘de öğrencileri kazandıkları bu başarıdan dolayı tebrik ederek öğrencilerle bir süre sohbet ederek ,sporda başarılı olan bireylerin aynı zamanda zeki ve çalışkan insanlar olduklarını, bu nedenle hem okul hayatında, hem de spor hayatında başarıyı bir arada yürütebilmenin temel prensibimiz olması gerektiğini ifade etti.

 

                      Cırıt,“ Badminton alanında büyük emekler sarf ettiniz. Yüzünüzdeki bu sevinç, kalbinizde yaşadığınız bu heyecan bizleri umutlandırıyor. Eminim ki, sizler, bu ülkenin bayrağını uluslararası arenada dalgalandıracak gençler olacaksınız. Ama biliyorsunuz ki bunun için çok çalışmak gerekiyor. Şimdiye kadar çalıştınız ama daha çok çalışmalı, daha önemli ve daha büyük adımlar atmalısınız. Şu an sizin kendinize en çok katkı sağlayacağınız zamanlar ve biz devlet olarak arkanızdayız.. Ayrıca  yapılacak olan grup müsabakalarında başarılar diliyorum .Kupa ile dönmenizi bekliyorum  “ dedi.

16-03-201616-03-201616-03-201616-03-201616-03-2016

Emek Mah. Bahçeli cad. No 3 - 0476 280 76 00

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.