IĞDIR İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

ERCAN BUDANUR MİLLİ EĞİTİM MÜDÜR YARDIMCISI GÖREVİNE BAŞLADI

ERCAN BUDANUR MİLLİ EĞİTİM MÜDÜR YARDIMCISI GÖREVİNE BAŞLADI                   Iğdır Aras Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi müdürü  Ercan Budanur, Iğdır Milli Eğitim Müdür yardımcılığı görevine başladı..      
ERCAN BUDANUR MİLLİ EĞİTİM MÜDÜR YARDIMCISI GÖREVİNE BAŞLADI

ERCAN BUDANUR MİLLİ EĞİTİM MÜDÜR YARDIMCISI GÖREVİNE BAŞLADI
                  Iğdır Aras Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi müdürü  Ercan Budanur, Iğdır Milli Eğitim Müdür yardımcılığı görevine başladı..
                   Budanur, daha önce Kız Meslek lisesinde müdür yardımcılığı ve müdür başyardımcılığı, Aralık Lisesi Müdürlüğü, Melekli Lisesi Müdürlüğü ve Ticaret Lisesi Müdürlüğü görevlerinde bulunmuştu.
                    Meslek hayatı boyunca başarılı çalışmalar sergileyen Ercan Budanur, Milli Eğitim bünyesinde son yapılan atamalar sonucunda Iğdır Milli Eğitim Müdür yardımcılığına getirildi.Görevine başlayan  Ercan Budanur,”Beni bu göreve layık görenleri mahcup etmeyeceğim. Görevimi en iyi şekilde yaparak Iğdır da eğitimin kalitesini yükseltmek için gece gündüz çalışacağım ”dedi.

 Emek Mah. Bahçeli cad. No 3 - 0476 280 76 00

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.