IĞDIR İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

GALATASARAYLI MİNİK FUTBOLCULARDAN MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜNE ZİYARET

GALATASARAYLI MİNİK FUTBOLCULARDAN MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜNE ZİYARET                   Galatasaray Futbol okulunun alt yapısına seçilen Iğdırlı minik öğrenciler İl Milli Eğitim Müdürü Hakan Cırıt’ı makamında ziyaret ettiler.          
GALATASARAYLI MİNİK FUTBOLCULARDAN MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜNE ZİYARET

GALATASARAYLI MİNİK FUTBOLCULARDAN MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜNE ZİYARET

                  Galatasaray Futbol okulunun alt yapısına seçilen Iğdırlı minik öğrenciler İl Milli Eğitim Müdürü Hakan Cırıt’ı makamında ziyaret ettiler.

         İnönü ve Şehit öğretmen Şevki Akgün ortaokulunda okuyan Çağrı Taşkın ve Sezer Çibuk isimli öğrenciler hocaları Selçuk Akkuş ile Milli Eğitim Müdürü Hakan Cırıt’e, Galatasaray Futbol okulunun alt yapısına seçilme hikâyesini anlatarak Hakan Cırıt yazılı Galatasaray forması hediye ettiler.

         Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Hakan Cırıt,” futbolcuları kutlayarak,”Tebrik ederim. Galatasaray gibi bir takımın alt yapısına seçilmek büyük bir başarı inşallah daha çok başarılı olur Galatasaray’da milli takımda da oynarsınız. Derslerinizde ihmal etmeyin her ikisini bir arada götürün. Futbol günümüzde ilgi ile izlenen bir spordur geleceğin milli futbolcuları olarak sizleri görüyorum başarılar dilerim”dedi.

15-08-201615-08-2016

Emek Mah. Bahçeli cad. No 3 - 0476 280 76 00

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.