IĞDIR İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Güzel Sanatlar Lisesi’nin “Şiir Dinletisi” Programı

Güzel Sanatlar Lisesi’nin “Şiir Dinletisi” Programı

Iğdır Milli Eğitim Müdürlüğü’nün katkıları ile Iğdır Güzel Sanatlar Lisesi’nin hazırladığı etkinliğe “Bahar ve Gençlik”  konulu şiir dinletisi damgasını vurdu. Şiir dinletisi 29 Mayıs 2015 Perşembe Günü saat 19.00 Iğdır Kültür Merkezinde yapıldı. Iğdır valisi Davut HANER, Iğdır Emniyet Müdürü Yüksel BABAL, Iğdır Milli Eğitim Müdürü Hakan CIRIT, Iğdır Üniversitesi Genel Sekreteri Ahmet KIZILKURT ve diğer kurum müdürlerinin katıldılar. Şiir dinletisinden önce öğretmen ve öğrencilerin hazırlamış olduğu resim sergisinin açılışı Sayın Valimiz Davut HANER ve İl Milli Eğitim Müdürümüz Hakan CIRIT tarafından yapıldı. Dinletide Güzel Sanatlar Lisesi müdürü Mustafa ALAGÖZ, konuk şairler Müştehir KARAKAYA ve İsmail AYKANAT, İl Kültür ve Turizm Şube Müdürü Nezir KUMLAY, Nene Hatun Kız Meslek Lisesi Müdürü Alaattin ELÇİ birer şiir okudular.

 

 “Bahar ve Gençlik”  konulu şiir dinletisinin açılış konuşmasında; Şahın Bağına Gel, Şiire Gazele sözleri ile hitap eden Iğdır Güzel Sanatlar Lisesi Müdürü Mustafa ALAGÖZ; “Öğrenciler yarınlarımızın teminatı, biz öğretmenlerin varlık gayesidir.” dedi. Konuk şairlere ve katılımcılara şükranlarını sunan Güzel Sanatlar Lisesi Müdürü Mustafa ALAGÖZ ayrıca şiir dinletisinin hazırlanmasında emeği geçen öğretmen ve öğrencilere teşekkür etti.

Emek Mah. Bahçeli cad. No 3 - 0476 280 76 00

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.