IĞDIR İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

HAKAN CIRIT’TEN IĞDIR ÖZEL EĞİTİM UYGULAMA MERKEZİ VE ÖZEL EĞİTİM İŞ UYGULAMA MERKEZİNE ZİYARET

HAKAN CIRIT’TEN IĞDIR ÖZEL EĞİTİM UYGULAMA MERKEZİ VE ÖZEL EĞİTİM İŞ UYGULAMA MERKEZİNE ZİYARET               Daha önce   Okulların açılmasıyla birlikte ilde bulunan okulları ziyaret  etmeye başlayan İl Milli Eğitim Müdürü Hakan Cırıt ,Iğdır Özel Eğitim Uygulama Merkezi ve Özel Eğitim İŞ Uygulama Merkezi(Okulu)’unu ziyaret etti.             Okul Müdürü Çetin Şeran ve öğretmenler tarafından karşılanan Iğdır İl Milli Eğitim Müdürü Hakan Cirit, okulu gezerek bilgi aldı.  
HAKAN CIRIT’TEN IĞDIR ÖZEL EĞİTİM UYGULAMA MERKEZİ VE ÖZEL EĞİTİM İŞ UYGULAMA MERKEZİNE ZİYARET

HAKAN CIRIT’TEN IĞDIR ÖZEL EĞİTİM UYGULAMA MERKEZİ VE ÖZEL EĞİTİM İŞ UYGULAMA MERKEZİNE ZİYARET

              Daha önce   Okulların açılmasıyla birlikte ilde bulunan okulları ziyaret  etmeye başlayan İl Milli Eğitim Müdürü Hakan Cırıt ,Iğdır Özel Eğitim Uygulama Merkezi ve Özel Eğitim İŞ Uygulama Merkezi(Okulu)’unu ziyaret etti.

            Okul Müdürü Çetin Şeran ve öğretmenler tarafından karşılanan Iğdır İl Milli Eğitim Müdürü Hakan Cirit, okulu gezerek bilgi aldı.

Hakan Cırıt, Burada yaptığı konuşmada “Bu okul bizim için çok önemli, Özel eğitim isteyen yüzlerce öğrencimiz var. Bu öğrencilerimiz için Engin Alan köyünde 16 derslikli güzel bir okul yaptıracağız. Yakında temelini atacağız. Çocuklarımıza bu okulda daha güzel bir eğitim vereceğiz. Iğdır’da özel eğitime muhtaç öğrencilerimizin engellerini yeni bir özel eğitim okulu ile aşacağız .2015-2016 eğitim-öğretim yılının okulunuza ve milletimize hayırlı olmasını diliyorum. “dedi.

            Okul Müdürü Çetin Şeran’da geçmis eğitim-öğretim yılında yapılan çalışmalar hakkında bilgi vererek. Yeni eğitim-öğretim yılında yapacağı proje ve çalışmalar hakkında bilgi verdi.  

Milli Eğitim Müdürü Hakan Cırıt’te ,Okul’daki olumsuz  fiziksel şartlardan haberdar olduğunu ve bununla ilgili desteğini esirgemeyeceğini belirterek şunları söyledi:” Ben özel eğitimi yakından takip eden birisi olarak özel eğitim öğretmenliğinin ne kadar kutsal bir görev olduğunun farkındayım  .Toplumsal becerilerin gelişimi için okulunuzun ihtiyacı olan taşıt problemini çözeceğim.”

Emek Mah. Bahçeli cad. No 3 - 0476 280 76 00

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.