IĞDIR İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
Hanımefendi Sn. Hatice SARIİBRAHİM, Milli Eğitim Müdürümüz Sn. Servet CANLI ve İl Protokol üyeleri, Yüzbaşı Şehit Er Aydın Karakuş Ortaokulu öğrencilerinin hazırlamış olduğu " Küçük Eller Büyük Eserler " isimli resim sergisine katıldılar.
![Hanımefendi Sn. Hatice SARIİBRAHİM, Milli Eğitim Müdürümüz Sn. Servet CANLI ve İl Protokol üyeleri, Yüzbaşı Şehit Er Aydın Karakuş Ortaokulu öğrencilerinin hazırlamış olduğu](/meb_iys_dosyalar/2023_05/05164006_yuzbaYY_Yehit_er_aydYn_karakuY_ortaokulu_resim_sergisi_paylaYYm_3.jpg)
Hanımefendi Sn. Hatice SARIİBRAHİM, Milli Eğitim Müdürümüz Sn. Servet CANLI ve İl Protokol üyeleri, Yüzbaşı Şehit Er Aydın Karakuş Ortaokulu öğrencilerinin hazırlamış olduğu " Küçük Eller Büyük Eserler " isimli resim sergisine katıldılar.