IĞDIR İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
Hanımefendi Sn. Hatice SARIİBRAHİM ve Milli Eğitim Müdürümüz Sn. Servet CANLI 2 Nisan Dünya Otizm Farkındalık Günü dolayısıyla müdürlüğümüzce hazırlanan Zübeyde Hanım Özel Eğitim Anaokulu'ndaki etkinliklere katıldılar.
![Hanımefendi Sn. Hatice SARIİBRAHİM ve Milli Eğitim Müdürümüz Sn. Servet CANLI 2 Nisan Dünya Otizm Farkındalık Günü dolayısıyla müdürlüğümüzce hazırlanan Zübeyde Hanım Özel Eğitim Anaokulu'ndaki etkinliklere katıldılar.](/meb_iys_dosyalar/2023_04/03134941_zubeyde_otizm_kapak.jpg)
Hanımefendi Sn. Hatice SARIİBRAHİM ve Milli Eğitim Müdürümüz Sn. Servet CANLI 2 Nisan Dünya Otizm Farkındalık Günü dolayısıyla müdürlüğümüzce hazırlanan Zübeyde Hanım Özel Eğitim Anaokulu'ndaki etkinliklere katıldılar.