IĞDIR İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

VALİMİZ İLE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜMÜZ İNÖNÜ ORTAOKULU VE IĞDIR ANA OKULUNDA İNCELEMELERDE BULUNDU.

VALİMİZ İLE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜMÜZ İNÖNÜ ORTAOKULU VE IĞDIR ANA OKULUNDA İNCELEMELERDE BULUNDU.                    Iğdır Valisi Enver Ünlü  ve Milli Eğitim Müdürü Hakan Gönen , haftalık okul ziyaretleri kapsamında öğrenci ve idarecilerle bir araya gelmeye devam ediyor.        
VALİMİZ İLE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜMÜZ İNÖNÜ ORTAOKULU VE IĞDIR ANA OKULUNDA İNCELEMELERDE BULUNDU.

VALİMİZ İLE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜMÜZ İNÖNÜ ORTAOKULU VE IĞDIR ANA OKULUNDA İNCELEMELERDE BULUNDU.

                   Iğdır Valisi Enver Ünlü  ve Milli Eğitim Müdürü Hakan Gönen , haftalık okul ziyaretleri kapsamında öğrenci ve idarecilerle bir araya gelmeye devam ediyor.  

           Vali Enver Ünlü, Vali Yardımcısı Yunus Koç ve İl Milli Eğitim Müdürü Hakan Gönen,Müdür yardımcısı Ercan Budanur,Şube Müdürü Hüseyin Kıran’ile birlikte İnönü Ortaokulu bahçesinde ve spor sahasında incelemelerde bulundu.

           Öğrencilerimizin yoğun ilgisiyle karşılanan Vali Ünlü, öğrencilerle vakit geçirerek sohbet etti.

                Öğrencilere sportif faaliyetlerde bulunmalarını tavsiye eden vali Ünlü,”Sporla uğraşan öğrenciler kötü alışkanlıklardan uzak olurlar. Kabiliyet ve becerinize göre derslerinizi aksatmadan sporla uğraşın, arkadaşlarınızı iyi seçin kötü alışkanlıklardan uzak durun derslerinize çalışın “dedi.

           Vali Ünlü daha sonra, Iğdır  Anaokulunu da ziyaret  ederek  incelemelerde bulundu.

           Okul Müdürü Fatma Kurt’tan bilgi alan Vali Ünlü, sınıflara  girerek miniklerin ders içi aktivitelerine katıldı.

          Boyama ve grup oyunu çalışması yapan minikleri bir süre izleyen Vali Ünlü, onlara çeşitli hediyeler dağıtarak sevindirdi, sohbet etti..

         Vali Ünlü, “Eğitim bizim için çok önemli, eğitim içinde de okul öncesi eğitime daha çok önem veriyoruz. Ömür boyu sürecek öğrenme sürecinin temelinin atıldığı okul öncesi eğitime katılımı ne kadar sağlarsak başarımızı da o kadar artırmış olacağız. Çocuklarımızın kabiliyet ve becerilerini ortaya koyabildikleri, kendilerini geliştirebildikleri okul öncesi eğitim kurumlarımız sayesinde ailelere de büyük kolaylık ve katkı sağlanıyor.” dedi.

21-02-201921-02-201921-02-201921-02-201921-02-201921-02-201921-02-201921-02-201921-02-2019

Emek Mah. Bahçeli cad. No 3 - 0476 280 76 00

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.